Lost Lake

Data 1. wydania:
2014-01-21
angielski
romans magia

Tytułowy "Lost Lake" to miejsce gdzie wszystko jest możliwe, gdzie można odkryć w sobie ponownie wewnętrzne dziecko, gdzie można zmienić poprzedni, niewłaściwy wybór. To magiczna książka o drugiej szansie i nadziei. Czy powinniśmy zaakceptować życie, które zostało nam dane, czy szukać czegoś innego?. Autorka jest wspaniałą gawędziarka, postacie są przekonujące i wiarygodne....

• E-Booki
  • Czytane na raty
  • Czekam na polskie wydanie!
  • W domowej biblioteczce
  • Southern - zapach południa