Three To Ride

Okładka książki Three To Ride Sophie Oak
Okładka książki Three To Ride
Sophie Oak Wydawnictwo: Siren Publishing Cykl: Nights in Bliss, Colorado (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Nights in Bliss, Colorado (tom 1)
Three To Ride
Siren Publishing
2010-12-20
2010-12-20
erotyk romans

Świetna książka, przede wszystkim było sporo zabawnych momentów, które niezwykle cenie w książkach. Od samego początku kibicowałam Maxowi, pewnie dlatego, że był z wierzchu strasznym twardzielem i gburem, a w środku był miękką pianką. Związek całej trójki był ciekawy, a Rachel świetnie potrafiła poradzić sobie z Rye i Maxem, dzięki czemu nie weszli jej na głowę. Scena z kwiatami przezabawna.

Słodka, obyczajowa historia rodem z filmu Hallmark z gorącymi scenami seksu wprost z porno. Tak, to świat wykreowany przez Shopie Oak.

Klimat małego miasteczka, połączony z zaskakującą zbieraniną dziwaków, składających się na jego mieszkańców.
Z zasad panujących w tej małej mieścinie, najważniejsza jest "nie oceniaj". Wszyscy się znają i absolutnie wspierają. A gdy w ich progach pojawia się uciekająca owieczka z bagażem doświadczeń to po prostu otwierają szerzej drzwi.
Kogo tu nie mamy! Milioner lubujący się w perwersyjnych zabawach rodem z "50 Twarzy Greya", dziwak wierzący z najazd kosmitów i teorie spiskowe, właścicielkę restauracji w średnim wieku, matkującą całemu miastu, wyzwolonych nudystów, ekscentrycznych artystów i wreszcie bohaterów tej książki - bliźniaków, uwielbiających się dzielić jedną kobietą.
Fabuła opiera się na tym że tym razem postanowili jednak zrobić to tradycyjnie ( czyli oddzielnie) i w związku z tym starają się budować normalny związek z nowo przybyłą do miasta dziewczyną. Sama dziewczyna, ma już 3 nazwisko bo jest w trakcie ucieczki przed jej byłą randką - policjantem, który dostał obsesji na jej punkcie. W związku z czym mieszka w samochodzie i rozpaczliwie stara się nie ściągać na siebie uwagi. Plan ten kompletnie upada gdy związuje się z jednym z bliźniaków i staje się najnowszą atrakcją małego miasteczka. Tymczasem jej tropem już podąża psychopatyczny były.
Jeśli wyjąc z książki warstwę erotyczną, to naprawdę ciepła i wspaniała opowieść a postacie drugoplanowe można pokochać od ręki. Jednak pozycja nie nadaje się dla osób nie lubiących scen seksu - ich tu naprawdę nie brakuje i to nawet w konfiguracji ona jedna, ich dwóch.
Ja na pewno wrócę do Bliss, bo to świetny sposób na gorący i odprężający wieczór. Taki Hallmark dla dorosłych ;)

Przyjemny romans z zagadką. Miasteczko Bliss nie jest typowym małym miasteczkiem – tu mieszkańcy nie tylko wzajemnie sobie pomagają ale również akceptują różne „dziwactwa”. To tutaj każdy może znaleźć akceptację i miłość, a nawet dwie… Silne kobiety, nudyści, kosmici i gangi motocyklowe – to wszystko znajdziemy w tym dziwnym miasteczku.
Książka jest prosta w odbiorze, przepełniona humorem, co czyni ją świetnym lekarstwem na smutek. Przed przystąpieniem do lektury warto wiedzieć, że książka obfituje w sceny nietradycyjnego seksu, co może być nieodpowiednie dla niektórych czytelników.

Książka jest prosta w odbiorze,...

Zawsze mam problem z oceną książki .Bo książka, książce nierówna i temat , tematowi też nie. Prawdą jest co czytałam w niektórych opiniach na różnych forach ,że pani Oak jest przewidywalna. Jak do tej pory jest -to prawda.
Wszystkie tomy jakie czytałam zawsze kobieta z jakąś przeszłością i przeważnie znajdują ją w Bliss dwaj adoratorzy (pojedynczy rzadkość).
Natomiast ja się świetnie bawię przy jej książkach. Humor ma zaskakujący, a kwestia tzw "kanapek"? W dzisiejszych czasach nic mnie nie zdziwi ( tak przynajmniej myślę :-))
Bezcenne jednak dla mojej wyobraźni jest doświadczenie, kiedy mała rozjuszona kobietka zmusza do cofania się , ba nawet przewrócenia największego zabijaki z miasteczka , chłoszcząc go bukietem kwiatów , który właśnie od niego dostała;-)

Natomiast ja...

01 # Świetna książka, nowi bohaterowie i uwaga!!! KOBIETY! :D:D zapraszam na przedsmak Nocy w Bliss - zapowiada się gorąco, czyli to co tygryski i kobitki lubią najbardziej... mrrr :D Rachel Swift jest kobietą uciekającą. Max i Rye Harper są mężczyznami, którzy mogą ją złapać. Prześladowca przerwaca świat Rachel. Teraz w walce o swoje życie ucieka do Bliss w stanie Colorado, które zdaje się idealnym miejscem do ukrycia. Bliss jest dziwną małą mieściną, pełną artystów, nudystów i sporadycznych maniaków spisków. To dobre miejsce, by zacząć wszystko od początku. Trener koni Max i Szeryf Rye odrzucili swoje marzenie o znalezieniu dla siebie idealnej wspólnej kobiety. W ich świat wkracza Rachel, a oni zakochują się w niej obaj i walczą ze swoją prawdziwą naturą. Kiedy Rachel dopada jej przeszłość, całe Bliss jest w niebezpieczeństwie. Czy Rachel będzie potrafiła stanąć przed mężczyzną, który zabrał jej wszystko? Rachel skończyła uciekać. Przyszedł czas, by wróciła do siodła i pogalopowała.

Na półkach: , , , , , ,

1 kobieta dla 2 facetów(braci)!! ;)
Lepsze niż niejeden na siłe tworzony erotyk ;)

1 kobieta dla 2 facetów(braci)!! ;)
Lepsze niż niejeden na siłe tworzony erotyk ;)

Strasznie zmęczyła mnie ta książka. Pomysł na dzielenie się między bliźniętami jedną kobietą, spłodzenie z nią dzieci ożenienie się z nią (to ostatnie jest chyba bezprawne) uważam za chory i porąbany. -Jestem chyba zbyt zatwardziałą monogamistką aby tan wątek mi się spodobał:/ a sceny erotyczne są jak z pornosa.
Jedynak jest to moja subiektywna ocena. Obiektywnie książka nie jest wcale taka zła.

Jedynak jest to moja subiektywna ocena. Obiektywnie książka...

Muszę przyznać, że nie spodziewałam się czegoś tak dobrego. Myślałam, że dostanę płytka historyjkę, a okazało się, że autorka potrafi pisać i kreować bohaterów. Warto wznieść się ponad ten sex i zagłębić w to miasteczko i jego mieszkańców.

Rachel Swift jest kobietą uciekającą. Max i Rye Harper są mężczyznami, którzy mogą ją złapać. Prześladowca przewraca świat Rachel do góry nogami. Teraz w walce o swoje życie ucieka do Bliss w stanie Colorado, które zdaje się być idealnym miejscem do ukrycia. Bliss jest dziwną małą mieściną, pełną artystów, nudystów i sporadycznych maniaków spisków. To dobre miejsce, by zacząć wszystko od początku. Trener koni Max i Szeryf Rye odrzucili swoje marzenie o znalezieniu dla siebie idealnej wspólnej kobiety. W ich świat wkracza Rachel, a oni zakochują się w niej obaj i walczą ze swoją prawdziwą naturą. Kiedy Rachel dopada jej przeszłość, całe Bliss jest w niebezpieczeństwie. Czy Rachel będzie potrafiła stanąć przed mężczyzną, który zabrał jej wszystko? Rachel skończyła uciekać. Przyszedł czas, by wróciła do siodła i pogalopowała.

Maxiuuu - podbiłeś moje serce zjedzeniem muczącego hamburgera. Kocham Cię aż po wsze czasy. Cała seria to seria z lekkim BDSM, jednak więcej go nie ma, niż jest. Dużo humoru (momentami leżałam pod biurkiem),dużo miłości i trochę akcji. A przede wszystkim dwóch gorących bliźniaków. Polecam.

• 2015
  • 2015