Three, Two, One (321)

Okładka książki Three, Two, One (321) J.A. Huss
Okładka książki Three, Two, One (321)
J.A. Huss Wydawnictwo: Science Future Press literatura obyczajowa, romans
Science Future Press
2015-01-27
2015-01-27
9781936413799
erotyk romans trójkąt dark thriller

Dwóch mężczyzn kręcących filmy porno i kobieta, ktorą przygarniają z ulicy.
Każdy z nich coś ukrywa. Każdy ma w sobie wielki ból straty i przeżyć.
Uzupełniają się dając sobie to czego oczekują - tak uważają choć nie są ze sobą szczerzy.
Książka pełna różnych emocji i zachowań dla mnie niezrozumiałych. Od początku nie podobało mi się zachowanie JD, jak przywłaszczał sobie Blue i akceptacja tego przez Arka.
Nie zgadzałam się z takim zachowaniem.
I to właśnie lubię w książkach, że nie zawsze są takie słodkie a świat w nich przedstawiony tak różny od tego który znamy i akceptujemy.
Pozycja dla lubiących mocne darki.

Dwóch mężczyzn kręcących filmy porno i kobieta, ktorą przygarniają z ulicy.
Każdy z nich coś ukrywa. Każdy ma w sobie wielki ból straty i przeżyć.

Jeśli szukasz fajnego, lekkiego romansidła to ta książka zdecydowanie nie jest dla Ciebie!!!

Mroczna, brutalna, pokręcona, brudna... Od tego typu literatury oczekuję, że wykręci mi flaki i ta książka spełniła swoją rolę, choć nie była idealna. Na początku wydawała mi się jakaś taka płaska, ale po drodze zaskoczyło i potem już nie mogłam się oderwać.
Zdecydowanym minusem tej książki była dla mnie główna bohaterka, która była po prostu głupia. Można powiedzieć, że to, co ją spotkało pomieszało jej w głowie, ale nie - ona była głupia jeszcze zanim dostała się w niewolę... Były momenty, że aż zgrzytałam zębami z poirytowania, tak mnie wkurzała.
Sceny ostrego, brutalnego seksu? No cóż, to nie moja bajka, więc ani mnie grzały ani ziębiły, ale muszę przyznać, że moment z obrożą trochę podniósł mi ciśnienie. Nie kręci mnie takie poniżanie, więc ten fragment czytałam z lekkim obrzydzeniem.

Czy rzuciła mnie na kolana ta książka?
- Nie.
Czy "zryła mi beret"?
- Trochę tak 😉 (ale ja lubię takie).

Polecam po przeczytaniu zapoznać się jeszcze z fragmentem, w którym autorka pisze skąd wzięła pomysł na książkę, bo to ciekawa historia.

Zdecydowanym minusem...

Coraz częściej zdarza mi się, że zupełnie nie wiem, co sądzić o danej książce. Tak po części jest też z Three Two One.
Ta historia to dark erotic, dodatkowo z menage a trois. Myślę, że te dwie informacje odsiewają spore grono czytelniczek, ale mnie to akurat zaciekawiło. No i po lekturze mam niezły mętlik w głowie.

Jest w tej książce wiele scen, na które krzywiłam się z niesmakiem, ale zdarzały się też fragmenty czy zdania, które wybijały się na tle reszty, zaskakując mnie pozytywnie. Tak jakby gdzieś wśród tej brudnej tematyki jaśniały małe iskierki fajnego pisania. Sam pomysł na książkę całkiem fajny i oryginalny, ale potencjał nie został chyba do końca wykorzystany.

Nie odstraszyły mnie sceny seksu – a jest ich sporo i niektóre są naprawdę mocne – ale za to nie mogłam znieść głównej bohaterki. Blue podnosiła mi ciśnienie raz za razem i chwilami miałam ochotę rzucić czytnikiem o ścianę. Już dawno żadna bohaterka nie działała mi tak na nerwy.

Zaskoczyła mnie końcówka, to na pewno.

Powstrzymuję się od oceny, bo naprawdę nie wiem, jak ocenić tę historię. Wiem jedno: wiele kobiet nie dałoby rady tej książki przeczytać do końca. Warto wziąć to pod uwagę przy ewentualnych rozważaniach takiej lektury.

Jest w tej książce wiele scen, na które krzywiłam się z...

Jedna dziewczyna, dwójka przyjaciół, tajemnice, żądza i seks.

Do tej pory nie za bardzo wiem, co mnie podkusiło do tej książki. Wydaje mi się, że pozytywne opinie zagranicznej społeczności, których na domiar złego jest dość dużo.

Początek zapowiadał się świetnie, fajne wprowadzenie, troszkę wątku kryminalnego, jakieś zagadki i tajemnice, mówię: to będzie to! Ale równie szybko, jak się ucieszyłam, tak szybko zostałam sprowadzona do parteru. Tutaj za bardzo fabuły to nie ma. Od początku na pierwszym planie jest seks, seks i jeszcze raz seks. Wypadałoby chyba wprowadzić jakiś zalążek ciekawej i intrygującej historii. Gdyby tylko J.A. Huss pociągnęła dalej ten dobrze zapowiadający się prolog, to w zupełności by wystarczyło.

Bohaterowie są do bani. Płytcy, jednolici i bez jakiegokolwiek charakteru. Usprawiedliwienie — jestem zaborczy, nie wystarczy. Warto byłoby napisać, dlaczego taki jest, co go skłoniło do podjęcia takich, a nie innych decyzji, ale po co prawda? Już nie wspomnę o głównej bohaterce, która ma idiotyczne podejście do całego bajzlu, którego narobiła. Za każdym razem, kiedy miałam z nią do czynienia, chciałam walić głową w mur.

Kochani NAJLEPSZE! W drugim rozdziale mamy zaprezentowany cudowny akt miłości! (wyczuliście ten sarkazm prawda?) Tutaj nie ma mowy o romansie, trójkącie miłosny, z grubej rury lecimy z erotyzmem, który momentami wylewa się z tych stron. Po co? Rozumiem, że jest to książka z gatunku dark romance, ale uwierzcie, dało się to dobrze poprowadzić.

Pominę także to, że trzy czwarte tej książki przewinęłam. Była strasznie nuda, oklepana, bez fabuły, z idiotycznymi bohaterami i jeszcze gorszymi dialogami.

Jeśli zapytacie mnie, za co są te trzy gwiazdki, odpowiem wam, że sama nawet nie wiem. Chciałabym dać je, chociaż za dobry wstęp, ale czy to uratuje tę książkę, nie sądzę. Czy przeczytam jeszcze kiedyś coś J.A. Huss? Na razie napewno nie.

Jedna dziewczyna, dwójka przyjaciół, tajemnice, żądza i seks.

Od kilku dni zbieram się do napisania tej recenzji. Ba, od kilku dni zbieram się, żeby napisać cokolwiek o tej historii. Mam tak wielki mętlik w głowie, że raczej szybko sobie tego nie poukładam. Jestem pewna jednego – im więcej będę myśleć o Three, Two, One, próbując ją przemyśleć… Wciąż będę jednocześnie odkrywała rzeczy, które mi się bardzo podobały, jak i takie przez które jestem zawiedziona. Pierwsze spotkanie z panią Huss i namieszała we mnie bardzo, namieszała wręcz potrójnie!
Pewne jest to, że w granicach gatunku dark romance (bądź dark erotica) jest to jedna z lepszych pozycji - tak, jest przepełniona po brzegi seksem... Ale tak właśnie erotyki mają. Największym atutem tej powieści jest pomysł na bohaterów, w końcu nie są to żadni mafiozi ani motocykliści. Wykonanie całokształtu jest bardzo przyzwoite, jednak niestety znajduję błędy i niedociągnięcia.
Ocena może trochę na wyrost, a może nie... Warto się przekonać na własnej skórze, jeśli lubicie taką tematykę!

Dałam jej szansę,ale niestety książka zdecydowanie nie w moim guście..
Jestem niepoprawną romantyczką i takie też książki najbardziej kocham..na mojej półce znajdują się i książki typu ,,Dark erotic,, które uwielbiam - ale TEN dark przeszedł sam siebie.. tak- przeszedł..poszedł i mam nadzieje że nigdy nie wróci :)
Nie bedę się rozpisywać o czym jest, bo jest tu w innych opiniach dokładnie opisane...powiem tylko tyle że..jest zupełnie inna niż tradycyjne książki typu Dark- wręcz bym powiedziała arogancka ,chwilami odrzucająca i obrzydliwa.. Jeśli ktoś lubi bardzo bardzo bardzo kontrowersyjne książki -to jemu polecam ;)
Dziękuję i pozdrawiam :)

Dałam jej szansę,ale niestety książka zdecydowanie nie w moim guście..
Nie bedę się rozpisywać o czym jest, bo jest tu w innych...

WTF????????

on + ona + on + tajemnice = 3,2,1

to tak w wielkim skrócie. Książka inna niż poprzednie darki, które czytałam. Rożni się niemal wszystkim. Mamy tutaj dwójkę przyjaciół, którzy kręcą publiczne porno, mamy zaginioną dziewczynę i uciekinierkę, która pragnie być dzielona pomiędzy JD i Arka, mamy jakąś dziwną sektę handlującą dziećmi, jest pełno seksu i tajemnic, które ma każdy z bohaterów. Niezła mieszanka jak na jeden dzień... W ogólnym rozrachunku polecam, bo chociaż książka kompletnie nie w moim stylu, to nie mogłam się od niej oderwać.

WTF????????

on + ona + on + tajemnice = 3,2,1

Książka z jednej strony rewelacyjna nie mogłam się oderwać ale.. z drugiej chwilami było tego za dużo i musiałam przerwać i ochłonąć. Już pierwsze strony bałam się że Blue nie żyje, czyłam że obaj JD i Ark mają swoje tajemnice, ale nie przewidziałam zakończenia. JD wydawało mi się że jest tym słodszym, delikatniejszym, że odnalazł sam siebie i nie chce wracać do przeszłości. Nie dziwię się że gdy wyszedł na prostą jak się wydawało, gdy poznajemy prawdę o dziecku i Marie nie potrafił z tym żyć. Podobno tylko tchórze są w stanie się zanić ale jest w tym coś więcej, trzeba mieć odwagę by pociągnąć za spust, gdy nie umiał poradzić sobie z winą i nie widział światełka na odnalezienie córki zabił się ale również po części zabił część Ark'a i Blue. Blue też miała swoje demony, postąpiła głupio wplątując się w handel dziećmi nawet dla napisania historii ale z drugiej strony długo nie zerwała z tym, aby nie napisać źle nie to że jej się to podobało gwałt i bicie ale po niekąt uzależniła się od tego, nie umiała funkcjonować bez przemocy. Trafnym było porównanie do ptaka w otwartej klatce który boi się wyjść i sam jest więźniem swojej wolności. Ark hmmm troszczy się zarówno o JD jak i Blue ale na swój sposób
walczy z swoimi demonami, tajemnicami. Jak sam zauważył choć późno wraz z śmiercią JD jego serce rozbiło się nie na 2 a 3 części. Całe szczęście że udało mu się odnaleźć Paige. Wraz z Blue mogli znów być trzema bratnimi duszami. Pokochał małą tak jak kochał JD. Mimo wielu zawirowań książka ma szczęśliwe zakończenie. Jest jednym słowem REWELACYJNA i polecam jej przeczytanie.

Ok... z góry przepraszam jeśli się przydarzy, że moje maniery i przyzwoity język odejdą w siną dal, ale to jest tak tragiczna i obrzydliwa książka, że nie wierzę, że coś takiego powstało (a uwierzcie mi jestem wyjątkowo tolerancyjna i uważam się za osobe o otwartym umyśle). Gdybym ją miała w wersji papierowej z pewnością bym ją spaliła, a od autorki żądała reklamacji za stracony czas i pieniądze.

Co mnie podkusiło? Hmm... na kilku blogach pojawiła się jako hit 2015 (pośród wielu innych),potem okładka rzuciła mi się w oczy. Tytuł tak prosty, że aż intrygujący, duzo pozytywnych opinii - no to pomyślałam: dlaczego nie?

Usiadłam i czytam pierwszy rozdział - wow! To będzie coś! Już zacieram ręce z radości jaka perełka mi się trafiła. Wątek kryminalny. Zagadka. Niewiadoma. Lecimy z tym koksem!

I potem z prędkością światła dostaję potężnego plaskacza od mojej przyjaciółki Naiwności, kiedy czytam następne kilka rozdziałów. Aż chce mi się płakać, że J.A. Huss śmiała sobie tak ze mnie zadrwić.

Ta książka to nic innego jak porno na papierze z idiotycznymi bohaterami, płytkimi dialogami i fatalną fabułą. Dlaczego? Zacznijmy może po kolei.

Już w drugim rozdziale poznajemy głównych bohaterów - trójkąt erotyczny (nie miłosny! Ta książka nie ma nic wspólnego z romansem) A są to ARK, DJ i Blue. ARK i DJ są przyjacółmi, współpracownikami, współlokatorami (dodaj co tam jeszcze chcesz) i pracuja w branży porono której motywem przewodnim jest sex w miejscach publicznych (PUBLIC FUCK AMERICA - cóż za chwytliwa nazwa!) ARK występuje w roli kamerzysty a DJ jako "aktor". Zatrudniają do tego dziewczyny z którymi podpisują kontrakt, robią niezbędne badania, nie zatrudniają narkomanek itd. (zauważcie proszę jakie to szlachetne i twarde zasady!).
Byli umówieni z dziewczyną na sesję, lecz ta sie nie zjawiła i nagle zauważają dziewczynę. Zapłakaną, przemokniętą dziewczynę, bez butów, w kłusej i zdecydowanie niewłasciwej na tamte warunki pogodowe sukience. Widać, że przydarzyło się jej coś złego. Co robi DJ? Proponuje jej pieniądze za zrobienie laski (typowa romantyczna dusza artysty!). Niestety warunki nie pozwalaja na sfinalizowanie "transakcji" (nie wiem jak można być zdesperowanym - a może tępym (?),żeby zrobić coś takiego z dopiero co poznana osobą) więc dżentelmeni zabieraja niewiastę do siebie, gdzie... wręcz się o nią zabijają! Jak małe dzieci cyt."Zobaczyłem ją pierwszy, ona jest moja." - świetnie... zatem co z tym fantem zrobić? Zmacajmy ją we dwoje! Idealny pomysł! To nic że dziewczyna nie wie co robi, potrzebuje pomocy (prosi o nią - może w dość dziwny sposób) i na dodatek przyznaje, że jest na haju (pamiętacie, że są zdecydowanie przeciwko narkotykom?) - nadal może być fajnie! Kiedy dziewczyna, po niesamowity orgaźmie odpływa, przemarznięta i przemoczona (jest późny październik i padał deszcz),postanawiają wsadzić ją do wanny i rozgrzać. Kiedy ją rozbierają odkrywaja liczne rany i blizny na ciele. Czy ich to w jaki kolwiek sposób porusza? Nie wiem... bo normalny człowiek nie wkładałby ofierze brutalnej przemocy (z której dopiero co udało się uciec) penisa do ust jak tylko byłaby wystarczająco przytomna. Co lepsze... ona się na wszystko godzi... normalnie Kopciuszek przebiera nogami z zazdrości.

To jest zaledwie może 10-15% książki. Przekartwowałam do 25-30%, żeby sprawdzić, czy może cała trójka poszła po rozum do głowy (chociaż choćby nie wiem co, już w tym momencie książka była dla mnie stracona i nie do zaakceptowania) lecz okazało się, że jest jeszcze gorzej... jest obrzydliwa, płytka i... no aż nie mogę znaleźć odpowiednich i przyzwoitych epitetów, aby opisać to co czuję.

Chyba nie muszę dodawać, że po 1/4 książki poddałam się i więcej do niej nie wrócę? Dziękuję.

Jako erotyk dało radę. Jeśli ktoś chce jakiś głębszych relacji, czy akcji to tego tu nie ma.

• Erotyk
  • Erotyk
  • 2017
  • Przemoc psychiczna, fizyczna

Dodaj cytat z książki Three, Two, One (321)