Profil osiagnięć ucznia

Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
poradniki
2009-01-01

Książka zawiera szczegółowe karty do obserwacji podzielone wiekowo (pierwszy, drugi, trzeci, czwarty, piąty rok życia) oraz podzielone na: percepcję wzrokową, percepcję słuchową, dużą motorykę, małą motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, rozwój społeczny, mowę bierną, mowę czynną, naśladownictwo, funkcje poznawcze i samodzielność. Niestety sam nauczyciel czy terapeuta nie...

• 2017
  • Właściciel inny
  • Saz/pedagogika/oligofreno/psychologia dzieci
  • Psychologia-pedagogika
  • Przyszła praca
  • Pedagogika
  • Pedagogika specjalna: Oligofrenopedagogika

Dodaj cytat z książki Profil osiagnięć ucznia