Rozwój daje radość

Okładka książki Rozwój daje radość
Jacek Kielin Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
2013-01-01
2009-01-01

Okładka książki Krok po kroku. Nauczanie i terapia dzieci z umiarkowaną, znaczną i głęboką niepełnosprawnością intelektualną Jacek Kielin, Katarzyna Klimek-Markowicz
Ocena 8,0
Krok po kroku.... Jacek Kielin, Katar...

Świetna pozycja, pełna wiedzy, doświadczeń innych pedagogów, inspiracji i motywacji do działania. Tematy są uporządkowane, tekst jest konkretny bez lania wody, a wszystko okraszone jest pomocnymi zdjęciami i ilustracjami. Książka jest przede wszystkim dla studentów i początkujących nauczycieli, którzy mogą z niej wiele wyciągnąć i przygotować się do pracy. Książka dla swoistą wiedzę i pomysły na zajęcia na start. Polecam!

Dodaj cytat z książki Rozwój daje radość