rozwiń zwiń

Przewodnik z Tybetu. Na ścieżce przeznaczenia
Psychoskok
2012-03-10
2012-03-10
przewodnik z tybetu sensacja przygoda

Słaba książka. Rozczarowała mnie. Tania sensacja niezbyt dobrze, infantylnie napisana. Tendencyjna.

Książki jeszcze nie doczytałam i nie wiem czy będę w stanie. Pisana jest językiem "szkolnym", jakby z wypracowania, w którym uczniowi nie chciało się popracować nad szczegółami, lecz jedynie nad "akcją" i to pobieżnie. Razi używanie kolokwializmów, które nie pasują do całości. Bohater w błyskawicznym tempie (dwa lata z okładem), staje się najlepszym przewodnikiem po Tybecie, znającym SETKI przejść przez góry oraz WSZYSTKIE zwierzęta i ptaki.
Nie, to nie jest książka dla mnie.

Bardzo słaba książka. Naiwna fabuła oraz męczący ton i język narracji. Nie wnosi żadnej głębszej treści. Napisana aby coś pisać. Przebrnięcie przez nią jest nie lada wyczynem. Chyba nie każdy powinien pisać.

Bardzo ciekawa fabuła i bohaterowie. Cały czas się coś dzieje, jest w niej wszystko co powinno być w dobrej powieści - miłość, zbrodnia, spiski a także odrobina historii i mała wycieczka po świątyniach i buddyjskim świcie. Polecam!

Idealna lektura na jesienne wieczory przy herbacie. Postanowiłam nadrobić książkowe zaległości i trafiłam w bibiotece właśnie na tą ksiażkę. Nie żałuję że ja wzięłam. Czyta się jednym tchem :)

Bardzo dobra, wciągająca książka. Akcja rozwija się od pierwszej strony i do samego końca się coś dzieje. Nie ma nudy. Czyta się szybko, lekko i przyjemnie.

Styl, jakim napisana jest ta książka zmęczył mnie bardzo. Nie byłam w stanie przebrnąć przez całość :(

Mialem problemy z dostaniem jej w normalnej ksiegarni. Kupilem w rezultacie przez internet. Przeczytalem z ciekawosci bo dowiedzialem sie, ze napisal ja mój lekarz, którego poradnik o zapaleniu stawów jest w tej chwili bestsellerem, zarówno w wersji elektronicznej jak i papierowej. Fajnie sie czyta. Ma doktor talent do pisania i do leczenia. Polecam. Ciekawe kiedy ukaze sie nastepna powiesc? Czy moze napisze cos o swoich wyjazdach i pracy w UK?

Bardzo dobra. JEDYNA WADA - PO SKONCZENIU CHCE SIE DALEJ CZYTAC. Napisana lekko. Bardzo dobrze sie czyta. Nie ma za duzo bohaterów i nadmiaru faktów. Akcja caly czas trzyma w napieciu. Jedna z lepszych polskich powiesci. POLECAM.
Karina

Karina

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo dobra powieść przygodowa z głębszym sensem. Walka dobra ze złem na wielu płaszczyznach ale czyta się świetnie jak lekką powieść przygodową. Świetna na prezent dla młodzieży chociaż jest dla czytelnika w każdym wieku, powiedziałabym od 14+ do 80.

Dodaj cytat z książki Przewodnik z Tybetu. Na ścieżce przeznaczenia