Pretty Little Liars. Bez serca

Sara Shepard Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Pretty Little Liars (tom 7) literatura młodzieżowa
Heartless. Pretty Little Liars Novel
Data 1. wydania:
2010-01-19
Mateusz Borowski
Otwarte
Heartless. Pretty Little Liars Novel
Pretty Little Liars (tom 7)
literatura młodzieżowa
Mateusz Borowski

Ta seria to dla mnie taki typowy guilty read, może te książki nie są jakoś świetnie napisane, bohaterki trochę na jedno kopyto, ale ta historia mnie po prostu tak wciąga i tyle się tu dzieje, że nie mogę się oderwać i to najbardziej lubię w tych książkach :)

Niesamowicie szybko i dobrze czyta mi się książki z tej serii. W tej części każda z dziewczyn miała fajny wątek.

Nowe poszlaki, nowe tajemnice. Czyżby w tym tomie rozwiązano zagadkę dotycząca zabójcy Alison? A może to jeszcze nie jest koniec?
Przyznam, że już trochę nudzi mnie ta seria, ale nie mam w zwyczaju zaczynać i nie kończyć jakiejś historii. Za bardzo jestem ciekawa zakończenia.

Bohaterowie: 7/10
Akcja: 8/10
Sposób pisania autorki/autora: 8/10
Okładka: 7/10
Kreatywność:7/10

Po długim czasie wróciłam do serii o kłamczuchach. Książka fajna, zresztą taka sama jak cała reszta. tajemnicza. Na swoich półkach mam już pozostałe części, więc jak najszybciej sie zabieram za nie. W końcu musimy się dowiedzieć kim jest A.

Kocham

1913

Zagadek ciąg dalszy, teraz wychodzi na to, że wszyscy są wplątani w tą dziwną czerwcową noc. Każdy ma coś na sumieniu, a jak wiadomo, kłamstwo ma krótkie nogi.

Bez serca
Dziewczyny nie wierzą, że w lesie spotkały Ali. Mówią, że to z powodu braku tlenu, miały halucynację. Ale czy na pewno?
Emily za wskazówkami A jedzie do wioski amiszów. Ale czemu A ją tam wysłało? I czyj sekret tam odkryję?
Aria szuka pomocy u różnych medium. Czy jasnowidze odkryją prawdę o śmierci Ali? I co znaczą te słowa zapisane na kartce?
Hanna za sprawką A...

POjedyncze ksiażki cięzko jest oceniać. Musze przyznać, ze początkowo tak czytałam tą serię bo czytałam, ale każda kolejna książka coraz bardziej wciąga.

Po prostu kolejna książka w serii... O dziwo w tej książce zdarzyło się całkiem dużo, ale historie bohaterek są coraz bardziej naciągane.

Dyskusje

2 661