Zeznania Niekrytego Krytyka

Maciej Frączyk Wydawnictwo: Zielona Sowa rozrywka
978-83-2650-467-9
Zielona Sowa
niekryty krytyk vlog youtube show
rozrywka
978-83-2650-467-9
niekryty krytyk vlog youtube show

Totalnie nie jestem targetem i uważam, że mając tylko tyle do powiedzenia nie powinno się zabierać za wydawanie książki (szkoda drzew), ale muszę przyznać, że jako nastolatek na pewno bym docenił - jest tu kilka przyjemnych poklepań po pleckach, motywacyjnych okrzyków i żartów, za które polubiłem Niekrytego będąc w liceum.

Dobra książka na popołudnie. Zdecydowanie spodoba się widzom kanału Niekrytego i myślę, że to do nich jest adresowana ta pozycja. O jakiejkolwiek pozycji by nie było tu mowy. Bo i żart jest z tych mniej górnolotnych. Ale to przecież dla tej prostej rozrywki pomieszanej z przemyśleniem, czyta się tę książkę i śledzi kolejne odcinki na kanale.

Czytało się ekspresowo. Wiele trafnych spostrzeżeń, mnóstwo ironii i humor typowy dla Niekrytego. Mogło być lepiej, ale wyszło nienajgorzej. Polecam przede wszystkim jego fanom :)

Książka, którą można spokojnie przeczytać w ciągu jednego dnia czy tam popołudnia. Facet jest bezpośredni, ale w pewnych kwestiach ma racje i daje do myślenia. Można przeczytać, ale książka "nie powala".

W sam raz na jeden wieczór ; )

Parę interesujących informacji, chyba socjologicznych, które przybliżają (potwierdzają) potoczne obserwacje współczesnego środowiska "zdobywców świata" z pokolenia Internetu i nowoczesnych technologii.
Ciekawa i niezła pozycja choć wytknąłbym autorowi nie do końca wyczerpujący katalog uwag w części [Ewolucja i Rewolucja] dotyczącej kształtowania postaw czerpiących z...

fajna książka z humorem :)

Tego mi było aktualnie trzeba. Lekka broszurka, raczej tylko dla fanów. Dzięki, Niekryty. Serio.

Książka o wszystkim i o niczym, trochę chaotyczna. Ale dla fanów Krytyka polecam :)

2 821
  • 2013