Zeznania Niekrytego Krytyka

Zielona Sowa
2012-10-29
2012-10-29
978-83-2650-467-9
niekryty krytyk vlog youtube show

Okładka książki Kodeks Bracholi Matt Kuhn, Barney Stinson
Ocena 7,1
Kodeks Bracholi Matt Kuhn, Barney S...
Okładka książki The Playbook. Podręcznik podrywu Matt Kuhn, Barney Stinson
Ocena 6,8
The Playbook. ... Matt Kuhn, Barney S...
Okładka książki Ale kino, czyli co by było, gdyby postacie filmowe były dziećmi Maciej Frączyk, Robert Sienicki
Ocena 5,5
Ale kino, czyl... Maciej Frączyk, Rob...

Totalnie nie jestem targetem i uważam, że mając tylko tyle do powiedzenia nie powinno się zabierać za wydawanie książki (szkoda drzew), ale muszę przyznać, że jako nastolatek na pewno bym docenił - jest tu kilka przyjemnych poklepań po pleckach, motywacyjnych okrzyków i żartów, za które polubiłem Niekrytego będąc w liceum.

Książka o wszystkim i o niczym, trochę chaotyczna. Ale dla fanów Krytyka polecam :)

Tego mi było aktualnie trzeba. Lekka broszurka, raczej tylko dla fanów. Dzięki, Niekryty. Serio.

fajna książka z humorem :)

fajna książka z humorem :)

Parę interesujących informacji, chyba socjologicznych, które przybliżają (potwierdzają) potoczne obserwacje współczesnego środowiska "zdobywców świata" z pokolenia Internetu i nowoczesnych technologii.
Ciekawa i niezła pozycja choć wytknąłbym autorowi nie do końca wyczerpujący katalog uwag w części [Ewolucja i Rewolucja] dotyczącej kształtowania postaw czerpiących z brutalnych, krwawych scenariuszy.
Oczywiście - nie każdy uczestnik tego procederu musi ulec deprawacji. I oczywiście - wychowawcy mają obowiązek i powinni uodpornić podopiecznych na jego wpływy.
TYLKO: (i tu głos wołającego na puszczy):
Po co do diabła te brutalne scenariusze są tworzone!?
I jaki wniosek wypływa z ich niesamowitej popularności wśród ogromnej liczby fanów?
Na to ostatnie pytanie trochę strach odpowiedzieć ...

W sam raz na jeden wieczór ; )

W sam raz na jeden wieczór ; )

Książka, którą można spokojnie przeczytać w ciągu jednego dnia czy tam popołudnia. Facet jest bezpośredni, ale w pewnych kwestiach ma racje i daje do myślenia. Można przeczytać, ale książka "nie powala".

Czytało się ekspresowo. Wiele trafnych spostrzeżeń, mnóstwo ironii i humor typowy dla Niekrytego. Mogło być lepiej, ale wyszło nienajgorzej. Polecam przede wszystkim jego fanom :)

Dobra książka na popołudnie. Zdecydowanie spodoba się widzom kanału Niekrytego i myślę, że to do nich jest adresowana ta pozycja. O jakiejkolwiek pozycji by nie było tu mowy. Bo i żart jest z tych mniej górnolotnych. Ale to przecież dla tej prostej rozrywki pomieszanej z przemyśleniem, czyta się tę książkę i śledzi kolejne odcinki na kanale.