Zeznania Niekrytego Krytyka

Maciej Frączyk Wydawnictwo: Zielona Sowa rozrywka
978-83-2650-467-9
Zielona Sowa
niekryty krytyk vlog youtube show
rozrywka
978-83-2650-467-9
niekryty krytyk vlog youtube show

Czytało się ekspresowo. Wiele trafnych spostrzeżeń, mnóstwo ironii i humor typowy dla Niekrytego. Mogło być lepiej, ale wyszło nienajgorzej. Polecam przede wszystkim jego fanom :)

Książka, którą można spokojnie przeczytać w ciągu jednego dnia czy tam popołudnia. Facet jest bezpośredni, ale w pewnych kwestiach ma racje i daje do myślenia. Można przeczytać, ale książka "nie powala".

W sam raz na jeden wieczór ; )

Parę interesujących informacji, chyba socjologicznych, które przybliżają (potwierdzają) potoczne obserwacje współczesnego środowiska "zdobywców świata" z pokolenia Internetu i nowoczesnych technologii.
Ciekawa i niezła pozycja choć wytknąłbym autorowi nie do końca wyczerpujący katalog uwag w części [Ewolucja i Rewolucja] dotyczącej kształtowania postaw czerpiących z...

fajna książka z humorem :)

Tego mi było aktualnie trzeba. Lekka broszurka, raczej tylko dla fanów. Dzięki, Niekryty. Serio.

Książka o wszystkim i o niczym, trochę chaotyczna. Ale dla fanów Krytyka polecam :)

Jedyny pozytyw książki: odnośniki multimedialne. Nadal nie jestem pewna, ani o czym była ta książka, ani po co została wydana. Opowiadanie o tym, że dorośli są źli i nudni, a jedynie autor spełnia swoje marzenia i jest wolnym, niezależnym człowiekiem. Nie mam pojęcia, jaka była grupa docelowa, ale stanowczo do niej nie należę.

Dość długo zastanawiałem się jak zrecenzować to coś,którego nie potrafię nazwać książką. To raczej zapiski kogoś aspirującego do zostania pisarzem...Zbiór uwag ogólnych o wszystkim i o niczym.
Przeczytane przez przypadek jako lektura kieszonkowa (na wszelki wypadek, żeby nie zostać bez lektury pod ręką). Na wakacje, czytane na ławce w parku lub na kocu nad wodą może być,...

Dyskusje

2 763