Zeznania Niekrytego Krytyka

Maciej Frączyk rozrywka 136 str.
978-83-2650-467-9
Zielona Sowa
rozrywka
niekryty krytyk vlog youtube show

978-83-2650-467-9
Zielona Sowa
rozrywka
niekryty krytyk vlog youtube show

Kup książkę

2038

W sam raz na jeden wieczór ; )

Parę interesujących informacji, chyba socjologicznych, które przybliżają (potwierdzają) potoczne obserwacje współczesnego środowiska "zdobywców świata" z pokolenia Internetu i nowoczesnych technologii.
Ciekawa i niezła pozycja choć wytknąłbym autorowi nie do końca wyczerpujący katalog uwag w części [Ewolucja i Rewolucja] dotyczącej kształtowania postaw czerpiących z...

fajna książka z humorem :)

Tego mi było aktualnie trzeba. Lekka broszurka, raczej tylko dla fanów. Dzięki, Niekryty. Serio.

Książka o wszystkim i o niczym, trochę chaotyczna. Ale dla fanów Krytyka polecam :)

Jedyny pozytyw książki: odnośniki multimedialne. Nadal nie jestem pewna, ani o czym była ta książka, ani po co została wydana. Opowiadanie o tym, że dorośli są źli i nudni, a jedynie autor spełnia swoje marzenia i jest wolnym, niezależnym człowiekiem. Nie mam pojęcia, jaka była grupa docelowa, ale stanowczo do niej nie należę.

Dość długo zastanawiałem się jak zrecenzować to coś,którego nie potrafię nazwać książką. To raczej zapiski kogoś aspirującego do zostania pisarzem...Zbiór uwag ogólnych o wszystkim i o niczym.
Przeczytane przez przypadek jako lektura kieszonkowa (na wszelki wypadek, żeby nie zostać bez lektury pod ręką). Na wakacje, czytane na ławce w parku lub na kocu nad wodą może być,...

Szału nie było, ale nie było też aż tak źle 😉 Książka to taki średniaczek na kilka wolnych chwil. Niekrytego Krytyka oglądam w sumie od początku, stąd pomysł o przeczytaniu tej książki - jednak znalazłam tutaj za mało humoru, a za dużo ironii 😉

Nie ma co się rozwodzić na fabułą, ponieważ jest to taka jakby autobiografia, chociaż to też tak nie do końca.
Niekryty Krytyk odkrywa przed nami karty i postanawia nauczyć nas czegoś, co być może się nam kiedyś przyda.
Absolutnie się z tym nie zgadzam, bo w tej książce nie znalazłam nic co mogłoby czegokolwiek nauczyć.

Jeżeli oglądaliście choć jeden z jego filmów, wiecie,...

Dyskusje

2 735