Alfabet Pana Kazimierza

sport
978-83-7232-961-5

Okładka książki Futbol na tak Jerzy Engel, Maciej Polkowski
4,0
Futbol na tak Jerzy Engel, Maciej...

straszne banały. Dobra książeczka dla dzieci, które chcą wiedzieć, że Szarmach nie bał się włożyć głowy tam gdzie inny włożyłby nogę. Teksty pisało chyba 5-letnie dziecko. Momentami miałem wrażenie, że to wręcz pozmyślane historie po śmierci Górskiego. Przykład jest taki: o Wilimowski jakiś beznadziejny ogólny kawałek, a przecież w jednej z wcześniejszych autobiografii...

• Piłka nożna
  • Literatura sportowa