Lato

Okładka książki Lato
Maciej Polkowski Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Grażyna Kosmala biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Dom Wydawniczy Grażyna Kosmala
1994-01-01
1994-01-01

Okładka książki Engel. Futbol na tak Jerzy Engel, Maciej Polkowski
Ocena 4,1
Engel. Futbol ... Jerzy Engel, Maciej...

Może pewne treści już nieaktualne. Książka pisana w latach 90-tych. Ale warto poznać kulisy piłkarskiego życia takiego Wielkiego piłkarza jakim był Grzegorz Lato - swój chłop.

Świetny piłkarz , kompromitacja jako prezes. Ksiazka napisana jeszcze przed prezesura Laty dlatego warta przeczytania.

• Piłka nożna

Dodaj cytat z książki Lato