Kino kobiet? Pomiędzy romantyzmem a feminizmem - adaptacje powieści Jane Austen lat dziewięćdziesiątych

Aleksandra Niemczyńska Wydawnictwo: Avalon film, kino, telewizja
978-83-7730-087-9
Avalon
jane austen ekranizacje
Avalon
film, kino, telewizja
978-83-7730-087-9
jane austen ekranizacje

Okładka książki Post-soap. Nowa generacja seriali telewizyjnych a polska widownia Tomasz Bielak, Anna Ciechanowska, Aleksandra Drzał-Sierocka, Mirosław Filiciak, Barbara Giza, Anna Jawor, Aneta Jaworska, Hubert Kubit, Rafał Kuś, Anna Nacher, Aleksandra Niemczyńska, Samuel Nowak, Agnieszka Ogonowska, Zbigniew Pasek, Wiktor Piątkowski, Katarzyna Skowronek, Ewelina Twardoch, Justyna Wierzchowska, Michał Wróblewski
Ocena 6,4
Post-soap. Now... Tomasz Bielak, Anna...