Kup teraz - 4 oferty w cenie od 22.41 zł do 32.99 zł

Niedemokratyzmy

Marek Bankowicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
totalitaryzm autorytaryzm socjalizm antonio salazar władza państwo
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
totalitaryzm autorytaryzm socjalizm antonio salazar władza państwo

Naprawdę bardzo dobra książka. Napisana w ciekawy, przystępny sposób. Polecam jako podręcznik akademicki, ale również ciekawą lekturę dotyczącą reżimów autorytarnych i totalitarnych włącznie z baaaardzo ciekawie opisanymi przykładami i nierzadko kontrowersyjnymi tezami, znajdującymi jednak potwierdzenie w argumentacji autora.
Zdecydowanie polecam. Jedna z lepszych książek...

• 2017
  • Wypożyczone z biblioteki