Matura repetytorium z testami, język angielski, poziom podstawowy

Arkadiusz MędelaMarta Rosińska Wydawnictwo: Macmillan językoznawstwo, nauka o literaturze
Macmillan
matura angielski repetytorium macmillan rosińska mędela
językoznawstwo, nauka o literaturze
matura angielski repetytorium macmillan rosińska mędela

Okładka książki Sprawdzian szóstoklasisty. Repetytorium z testami - język angielski Arkadiusz Mędela, Marta Rosińska
7,0
Sprawdzian szó... Arkadiusz Mędela, M...

Taki przeciętny podręcznik, bardzo gruby, ciężki do noszenia dla ucznia. Niemniej, treść jest w porządku, nie porywa, ale jest poprawna. Nie wybrałabym go nigdy z własnej woli, są lepsze. Tutaj wszystko takie rozlazłe.

Bardzo dobre repetytorium z ćwiczeniami dla ugruntowania podstaw języka angielskiego.

• English
więcej mniej