Francja. Przewodnik National Geographic

Okładka książki Francja. Przewodnik National Geographic
Rosemary Bailey Wydawnictwo: G+J Seria: Przewodnik National Geographic turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Przewodnik National Geographic
G+J
2002-01-01
2002-01-01
Piotr Amsterdamski

więcej Więcej

Pięknie wydany przewodnik,piękne zdjęcia....jednak trudno wg niego zaplanować podróż. A to w duzej mierze rola przewodnika.

Piękne zdjęcia, ciekawe opisy. Fajnie wytyczone trasy, jednak troszkę brak mi szczegółów.

• Biblioteka domowa
  • Chcę w prezencie