Kup teraz - 20 ofert w cenie od 47.17 zł do 84.90 zł

zdrowie, medycyna
Iwana Zagroba
odżywianie dietetyka zdrowie medycyna chińska

Moja Biblia.

Książka zdecydowanie zasługuje na większą uwagę społeczeństwa. Wiedza w niej zawarta zmieniła moje podejście do kwestii odżywiania. Nie wszystkie informacje w niej zawarte uważam za prawdziwe i godne uwagi (np. dotyczące odgrzewania w mikrofalówce), są też takie, które bardzo ciężko wprowadzić w życie, ale te którym poświęcono najwięcej materiału (o zbożach i olejach) już w...

Nie jestem pewna co mam napisać. Książka o bogatym opracowaniu, jednak będąc po studiach z zakresu żywienia trudno mi się zgodzić z czymkolwiek z tej książki. Niektóre informacje są totalnie niedorzeczne! Oczywiście książka cieszy się dużą popularnością i ma rzeszę fanów, ale mimo to NIE POLECAM I OSTRZEGAM.

W tej "encyklipedii" jest dosłownie wszystko, to co każdy człowiek powinien wiedzieć o odżywianiu. Opisane zostały też poszczególne choroby i jak sobie z nimi radzić poprzez prawidłowe odżywianie. Polecam każdemu, bo podstawy trzeba po prostu znać!

Rewelacyjna książka! Medycyna chińska, kuchnia 5 przemian, opisy produktów, co jeść by nie chorować, a nawet wyzdrowieć. Jesteś tym co jesz! Bardzo polecam :)

Uwaga, ta książka zagraża Twojemu zdrowiu! Nie tylko dlatego, że autor obiecuje wyleczyć różne dolegliwości zastrzykami z wody utlenionej...Nie będę zresztą tłumaczyć - zacytuję:

"Dziecko będzie o wiele zdrowsze, jeśli będzie się unikać uprawiania seksu podczas ciąży. (W tym miejscu pojawia się wiadomość o taoistycznych, indyjskich i tybetańskich korzeniach tej myśli)....

Mega :)

• Zdrowie
  • Chcę w prezencie
  • Dietetyka
  • Do kupienia
  • Domowa biblioteczka

Dodaj cytat z książki Odżywianie dla zdrowia