Na jedną kartę

83-7132-066-3
Jacek Makojnik
romans literatura dla kobiet miłość uczucia

może być

Ach, jak ja lubię tę autorkę. Jak ona potrafi snuć opowieść, przykuć uwagę, budować napięcie. Żaden z bohaterów nie jest banalny, wraz z nimi przeżywamy ich rozterki. Książka pokazuje, że nigdy nie jest za późno, aby zmienić swoje życie. Nie należy się uprzedzać do nikogo, a miłość można znaleźć nawet we własnym wrogu...

Bardzo lubię książki LaVyrle Spencer.Pełne ciepła i optymizmu ale również nie pozbawione życiowych dramatów. To co lubię najbardziej to bohatrowie na pierwszy rzut oka kompletnie niedobrani tak jak Agatha i Scotty. Ktoś powie "to już wiele razy było", zgodzę się,ale LaVyrle Spencer potrafi stworzyć na tej bazie,piękne historie.I za to bardzo ją cenię

Bardzo ciepła książka, w sam raz na bezstresowy wieczór.

Jak chyba wszystkie książki Spencer( bo jeszcze kilku nie przeczytałam) ta również mnie zachwyciła

LaVyrle Spencer to ponoć wielka gwiazda literatury kobiecej, przynajmniej tak o niej mówią. Jej powieści wciąż goszczą na listach przebojów książkowych. Chociaż muszę przyznać, że nigdy o takiej osobie jak LaVyrle i jej twórczości nie słyszałam. Tym większe było moje zaskoczenie, że szukając w Internecie coś na jej temat natknęłam się na bardzo mało stron w języku polskim,...

• Romans
  • Romans historyczny
  • Obyczajowe
  • 2014
  • Romans Historyczny
  • Więcej niż raz
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Na jedną kartę