Ostatni bal

Connie Brockway Wydawnictwo: Amber Cykl: Niebezpieczny kochanek (tom 2) Seria: Love & Story literatura obyczajowa, romans
The Reckless One
9788325212049
Radosław Januszewski
Amber
The Reckless One
Niebezpieczny kochanek (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
9788325212049
Radosław Januszewski
Love & Story

Minęło dobrych kilka tygodni od przeczytania "Ostatniego balu" Connie Brockway i szczerze mogę napisać, że warte przeczytania są tylko pierwsze rozdziały. Rozbudziły we mnie chuć, że tak to określę. Czyli było erotycznie, pikantnie i namiętnie. Pozostałe rozdziały opowiadają historię zamku Ladacznicy oraz losy rodu Merricków. Jest ucieczka, więzienie, charakterne kobiety...

Na półkach: , , , , ,

Drugi tom opowiadający losy kolejnego z przeklętego rodu Merricków. Cofamy się trochę w czasie i śledzimy ucieczkę Reina z więzienia, podczas której poznaje tajemniczą damę.

Miłość i intrygi są mottem przewodniej tej książki.Pojawia się też motyw zemsty. Odnoszę wrażenie, że akcja jest nieco spokojniejsza niż w poprzednim tomie, chociaż na samym końcu przyśpiesza, by...

Naprawdę dobra i wciągająca książka. Co prawda akcja rozkręca się dopiero w połowie, czyli coś koło 10-12 rozdziału, ale warto dotrwać i pójść dalej. Przez mozolny początek byłam nieco znużona, ale potem szybko chłonęłam każdy kolejny rozdział żeby zobaczyć co dalej. Jestem nie tyle zawiedziona, co zaskoczona zakończeniem, bo miałam wrażenie, że jestem w środku akcji,...

To była jedna z moich pierwszych książek czytanych dla siebie i pamiętam, że trochę nie rozumiałam początku fabuły.
Moim zdaniem była dość chaotyczna, ale z czasem przekonałam się do niej i z zapartym tchem czekałam na ciąg dalszy.
Książka dobra, więc polecam :)

Na półkach: , , , , ,

Romanse tej pisarki są fenomenalne. Uwielbiam jej styl pisania oraz historie przez nią stworzone. Intryga, mroczna tajemnica, zdrada, wierność oraz miłość to wszystko mieści się w tej książce. Bardzo dobry romans historyczny. Polecam!

"Ostatni bal" autorstwa Connie Brockway jest drugim tomem o rodzeństwie przynależącym do klanu Merricków.

Raine Merrick jest uwięziony w lochach francuskiego więzienia. Wydaje się, że już nigdy stamtąd nie wyjdzie żywy. Właśnie wtedy, kiedy już traci nadzieję, pojawia się Madame Noir, która wybiera jego do celu swojej misji.
Favor Mclairen jest siostrą wodza tego klanu....

Przykro mi ale nie polecam. Dla mnie bardzo słaba pozycja. Treść się nie kleiła i była przynudnawa. Przykro mi.

Ponury okres rewolucji, politycznych intryg, zdrady. Autorce udało się utrzymać atmosferę napięcia, przez cały czas snułam domysły. Zdecydowanie nie powieść wybitna, ale w sam raz do poczytania wieczorem.

DRUGA PO/NIEBEZPIECZNY KOCHANEK/LOSY RAINE MERLIKA,SUPER POŻAR.

Super książka łącząca romans z kryminałem :D

Dyskusje

• Romans historyczny