Jak poślubić barona

Kasey Michaels Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Rodzina Daughtrych (tom 4) literatura obyczajowa, romans
How to Wed a Baron
Anna Pietraszewska
Harlequin
baron ślub odmowa wrogowie szpiegowanie małżeństwo bunt
How to Wed a Baron
Rodzina Daughtrych (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
Anna Pietraszewska
baron ślub odmowa wrogowie szpiegowanie małżeństwo bunt

2019

Znany schemat - Kopciuszek i Książę. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Ku rozrywce.

Całkiem przyjemna lektura, fabuła jest nieprzewidywalna, a postacie nie przekombinowane. Muszę przyznać, że ta książka według mnie jest najciekawsza pod względem pomysłu ze wszystkich z tej serii. Polecam

• Romans historyczny
  • Romanse historyczne
  • Romanse wszelkiego rodzaju
  • Cykl: Rodzina Daughtrych (d)
  • Romances & Erotics
  • Podebrane mamie
  • Posiadam :)

Dodaj cytat z książki Jak poślubić barona