Jak uczy się mózg

978-83-01-15261-1
Małgorzata Guzowska-Dąbrowska
mózg rozwój mózgu

Bardzo dobra książka.
Warto, aby przeczytali ją pedagodzy, psycholodzy, psychiatrzy, a także wszystkie osoby, które mają wpływ na kształtowanie dzieci i młodzieży. Mimo, że ogólnie pozycja w czytaniu jest ciężka, to jednak warto po nią sięgnąć. Wiele można wyciągnąć praktycznych wskazówek i zrozumieć jak uczy się nasz mózg.
Może to pomóc w doborze odpowiednich środków...

Książka z kategorii "jak mało wciąż o sobie wiemy".

Garść solidnych informacji popartych rzetelną wiedzą. Takie książki lubię i cenię.

Obawiałem się, że będzie to przestarzały research badań Pana Spitzer, jak to było z książką pt. "Mądrość Psychopatów". Pozytywnie się rozczarowałem, książka jest aktualna i mądra, nie nudzi, polecam!

Rewelacyjna książka o mózgu, która kończy się rozdziałem opisującym alternatywny świat - daje do myślenia!

Doskonale, rzetelnie i przystępnie opracowany materiał na temat ludzkiego mózgu i jego funkcjonowania. Książka nie jest najnowsza, bo z połowy pierwszej dekady obecnego stulecia, ale warto poświęcić czas na jej przestudiowanie. Polecam

Prawdziwa perełka, o mózgu ciekawie i przystępnie. Polecam!

Nie jest to lektura do poduszki... Warto sięgnąć, poczytać... Pewne procesy są dla mnie ukazane z innego punktu widzenia, pewne bardziej zrozumiałam.

Książka popularnonaukowa. Lektura ciekawa, rozwijająca. Kompleksowe kompendium wiedzy o mózgu. Lektura niełatwa, wymagająca zastanowienia i przetrawienia".

Dyskusje

• Chcę w prezencie