W samo południe

Nora Roberts kryminał, sensacja, thriller 560 str.
High Noon

Świat Książki
kryminał, sensacja, thriller
kobieta mężczyzna związek miłość sensacja negocjator zakładnicy

Porównaj ceny i

Jedna z moich ulubionych autorek. Zawsze, kiedy mam przed sobą jej kolejną książkę, wiem, że czeka mnie wiele wrażeń i czuję się jakbym po raz kolejny rozpakowywała swój ulubiony przezent. Oczywiście zdarzają się pani Roberts wpadki i nie każda książka jest tak samo udana, ale są to naprawdę nieliczne wyjątki i szybko o nich zapominam. Najczęściej, tak jak w przypadku tego...

Książka od której zaczęłam czytać Norę Roberts. Świetna książka, ciekawa z nutą romantyczną.

Fajny kryminał z wątkiem romantycznym. Trochę przypomina pozycje w cyklu "Oblicza śmierci" autorstwa autorki piszącej pod pseudonimem J.D. Robb. Polecam!

Talentu Norze Roberts Bozia nie poskąpiła. Poświadczają go milionowe nakłady i wiele ekranizacji jej książek. To prawdziwe cudeńka tak pod kątem prowadzenia akcji, jak i kreowania bohaterów. Nic tylko czytać! Każda pozycja spod pióra tej autorki to gwarancja dużego zadowolenia i ogromnych emocji.

Nora Roberts znowu mnie nie zawiodła!Świetnie napisana książka z wątkiem kryminalnym na gruncie obyczajowego życia z ludzkimi problemami.

Dobra książka!

Swietna ksiazka. Trzymajaca w napieciu, nie moglam sie od niej oderwac. Polecam goraco.

Super książka polecam ją. Tak wciąga, aż nie wiem kiedy. Pierwszy raz czytam ją taką sensacja, kryminał czy miłość. Bardzo dobrze się dopisała Nora Robert.

Jest to książka, która wciągnęła mnie całkowicie. Spodziewałam się jakiegoś tzw. romansilda, a tu miła niespodzianka - bardzo interesująca historia z wątkiem miłości, sensacji I kryminału , która utrzymuje czytelnika w stanie napięcia I niepewności przez cały czas. Główna bohaterka, to pewna siebie kobieta - porucznik,negocjator, która potrafi poradzić sobie w...

• Nora Roberts
  • Romans