Filipiki. Mowy przeciw Markowi Antoniuszowi.

Okładka książki Filipiki. Mowy przeciw Markowi Antoniuszowi.
Marek Tulliusz Cyceron Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Biblioteka Antyczna klasyka
klasyka
Biblioteka Antyczna
In Marcum Antonium orationes Philippicae
Prószyński i S-ka
2003-01-01
2003-01-01
Cyceron Marek Tulliusz Cyceron mowy oracja publicystyka polityczna Filipiki Marek Antoniusz literatura antyczna

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

Piękny pokaz krasomówstwa jednego z największych mówców rzymskich. Także ogromna baza informacji cennych dla historyka.

Podręcznik mówcy, soczysta ironia i barwne inwektywy, delikatne kłamstwa i przykładna skromność. Podstawowa lektura dla każdego kto para się oratorstwem, a także dla ludzi, którzy po prostu lubią mówić.

• Chcę w prezencie
  • Biblioteka Antyczna
  • Klasyka
  • Historyczne
  • Starożytni
  • Starożytność

Dodaj cytat z książki Filipiki. Mowy przeciw Markowi Antoniuszowi.