Ciemna, węsząca, żerująca. Pitaval

Okładka książki Ciemna, węsząca, żerująca. Pitaval
Ryszard Dzieszyński Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Krajowa Agencja Wydawnicza
1986-01-01
1986-01-01

więcej Więcej

Lekturka dosyć wciągająca ze względu na fakt, że opowiada historie prawdziwych ludzi. Polecam na zimowe wieczory przy herbatce :)

Dziwią mnie oceny. Jak dla mnie jeden z modelowych pitavali i niebywale wciągający :)

• Domowa biblioteczka
  • 0.5.Oddane