Moje pierwsze akwarium

83-7404-287-7
Sebastian Musielak
Rybki akwariowe akwarium

więcej Więcej

To całkiem fajna broszurka na sam początek, zdecydowanie pozwoli w pewnym podstawowym stopniu rozeznać się w temacie. Obfituje w całkiem ładne zdjęcia, raczej nie wprowadza grubo w błąd. Śmiało można wypożyczać z biblioteki jeśli jest :) Ale kupować raczej się nie opłaca ;)

Jedna z moich pierwszy książek na ten temat. Wprowadziła mnie w podwodny świat i zachęciła do dalszej edukacji, nie tylko na temat słodkowodnego życia. :) Podstawowe rzeczy zostały odpowiednio ujęte, zatem jeżeli ktoś zaczyna przygodę z akwarystyką, na pewno będzie zadowolony z takim wprowadzeniem w hodowlę rybek i roślin :)

• Wymienię

Dodaj cytat z książki Moje pierwsze akwarium