Mój świat jest kobietą. Dziennik lesbijki 2

Okładka książki Mój świat jest kobietą. Dziennik lesbijki 2 Magdalena Okoniewska
Okładka książki Mój świat jest kobietą. Dziennik lesbijki 2
Magdalena Okoniewska Wydawnictwo: Self Publishing biografia, autobiografia, pamiętnik
Self Publishing
2010-03-03
2010-03-03
LGBT homoseksualizm dziennik lesbijki lesbijka

Długo mi zeszło, ale udało się.
Druga część dużo bardziej przypadła mi do gustu. Po prostu chyba nie była aż tak monotonna. Lub -co bardziej prawdopodobne- znalazłam w niej wiele sytuacji, które jakby normalnie były opisem mojego własnego życia. Jest też mnóstwo poglądów autorki na pewne sprawy, co do których mam identyczne zdanie. Więc generalnie miejscami czułam się, jakbym czytała o własnym życiu. Co swoją drogą zaskakiwało, ile mam wspólnego z autorką. Chociaż nie wiem jak dużo w tym wszystkim fikcji, a ile prawdy.
Co do samej książki.
W tej części autorka pisze o wydaniu pierwszej części, o reakcji społeczeństwa w stosunku do lektury, o tym z jakimi spotkała się komentarzami, opiniami, itd. Znajdziemy również wiele urywków o przeszłości, o pracy i marzeniach.
Tak w skrócie.

Długo mi zeszło, ale udało się.

Pierwsza część była o wiele lepsza.

Pierwsza część była o wiele lepsza.

• Literatura safijska (lub z wątkami / postaciami safijskimi) wydana po polsku: wlw, lesbian, sapphic
  • Nie ma na Rajskiej
  • Saficzne damy
  • 2016
  • Biografie i autobiografie
  • Pozycje na datki do biblioteczki
  • 2017