Tęsknię za tobą

Harlan Coben Wydawnictwo: Albatros Seria: W labiryncie kłamstw kryminał, sensacja, thriller
Missing you
kryminał, sensacja, thriller
2018-05-22
Robert Waliś
W labiryncie kłamstw

Taka sobie opowiastka...mało realna. W mojej ocenie szkoda czasu na takie książki.

Styl pisania Harlana Cobena jest świetny, jego książki czyta się płynnie i przyjemnie. Bardzo lubię rozluźnić się przy powieściach tego autora, postacie i fabuła jest zawsze klarowna.

Cała historia sprawnie płynie i jest na prawdę ciekawa, jednak od samego początku trafnie typowałam winnego zabójstwa więc nie zdziwiło mnie zakończenie. Jednak czekam na jakąś adaptacje tej...

Kolejna książka tego autora i kolejny raz ten sam schemat - masa różnych wątków, które finalnie jakoś się spinają. Przyznam jednak, że dla mnie parę z nich jest nadmiernie "zaskakująca", przez co mało realna.

Przeczytałam w ciągu jednego dnia! Jest 2:45 i skończyłam. Tak mnie akcja porwała!👍 Super! Polecam👍

Cóż... pochłonęła mnie... świetna 😎

Pokręcone dwie historie ale trzymają w napięciu do ostatniego momentu.

To znowu kolejna rewelacyjna książka H. Cobena, którą miałam okazję przeczytać. Trzyma w napięciu od początku do końca. Zdecydowanie polecam!!!

Przeczytana w dwa wieczory, czyli wciągająca 🙂 po raz kolejny dobrze utkana przez Cobena sieć powiązań postaci.

Sama fabuła. Modelowy scenariusz na film.
Ale w miarę logiczny i wiarygodny.
Dałam się wciągnąć, jak i serialom Netflixa.
Na jakiś czas nasyciło mnie rozrywką i wystarczy- takie postanowienie noworoczne ;)

Kat Donovan to nowojorska policjantka, która, ciągle rozgrzebuje przeszłość i mimo zamkniętego śledztwa, próbuje rozwikłać zagadkę śmierci swojego ojca. Przez demony przeszłości nie ułożyła sobie życia. Czuje się samotna. Przyjaciółka zapisuje kobietę na portal randkowy. Dziwnym trafem Kat trafia na mężczyznę, z którym była zaręczona, który był jej największą miłością....

Dyskusje

5 222