Pokonać lęk

Okładka książki Pokonać lęk
Debra Webb Wydawnictwo: Harlequin Seria: Romans i Sensacja literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Romans i Sensacja
Soldier's Oath
Harlequin
2010-01-01
2010-01-01
Joanna Pawełek-Mendez
ślub milioner zazdrość małżeństwo rozwód dziecko porwanie detektyw pościg uczucia

więcej Więcej

Tą pozycję wybrałam przypadkowo, ale ku mojemu zdziwieniu fabuła jest tak ciekawa, że przeczytałam książkę w jeden dzień.

Główna bohaterka tuła się od jednego detektywa do drugiego. Przeszła już wiele, ale dalej, gdzieś tli się nadzieja, że może uda jej się odzyskać syna. Od ostatniego detektywa dowiedziała się, że jego wyjątkowy człowiek podszedł na tyle blisko jej...

1981

Na półkach: , , , ,

Z przyjemnością powracam co jakiś czas do mojej ulubionej i jakże niepozornej serii Romans & Sensacja.
Miałam już ogromną przyjemność czytać książki napisane przez Webb. Ma niezłe pióro, tworzy niezłą fabułę, a także emocji i napięcia nie brakuje. "Pokonać lęk" okazał się równie dobry, ba! A nawet lepszy aniżeli wcześniejsze tomy.
Autorka opowiada historię rozwiedzionej...

• Z Półki 2012
  • 2015
  • Cykl: Debra Webb Colby Agency
  • AA mam
  • Dom
  • Używane

Dodaj cytat z książki Pokonać lęk