Najbliższy wróg

Okładka książki Najbliższy wróg
Debra Webb Wydawnictwo: Harlequin Seria: Romans i Sensacja literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2010-07-05
Jacek Żuławnik
policjanci romans rozstanie ciąża

więcej Więcej

Czytając opis tej książki , myślałam "Wow, to musi być coś" , opisane jest to tak dobrze , że od razu zabrałam się za czytanie. Niestety , jak na romanse przystało , ta książka jest naprawdę mocno przeciętna i przereklamowana. Pomysł jak najbardziej na TAK , można to było naprawdę dobrze rozwinąć a wyszła klapa. W tej książce tak naprawdę nic ciekawego się nie dzieje. Na...

Książka spójna, ciekawa, dobra odskocznia między czymś poważniejszym. Fajny motyw miłości pani detektyw i Szeryfa, motyw zbrodni z kolei... Jedyny minus, że książka nie daje zakończenia.... niby śledztwo w sprawie śmierci agentki, ale to schodzi na dalszy plan gdy w grę wchodzi prześladowca głównej bohaterki, minusem jest to, że brak rozwikłania zagadki.... szkoda, że...

Chodź to książka wydana pod Harlequin -em jest spójna dobrze się czyta akcja poprowadzona doskonale. Ładnie powiązane wątki i co najważniejsze czyta się z zapartym tchem do samego końca. Potwierdza to tym samym moje spostrzeżenia, że nawet romans trzeba umieć napisać i można jeśli się chce.

• 2011
  • Romans
  • Dla zapomnienia
  • ROMANS - sensacja, służby mundurowe
  • Harlequin
  • Dysk

Dodaj cytat z książki Najbliższy wróg