James Gunn Wydawnictwo: Easton Press fantastyka, fantasy, science fiction
science fiction
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
science fiction
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki X Minus One 2 Isaac Asimov, James Blish, Ray Bradbury, Frederic Brown, Algis Budrys, Mark Clifton, Philip K. Dick, Gordon R. Dickson, James Gunn, Robert A. Heinlein, Fritz Leiber, Murray Leinster, Katherine MacLean, H. Beam Piper, Frederik Pohl, Frank M. Robinson, Ross Rocklynne, Michael Shaara, Robert Sheckley, Clifford D. Simak, Theodore Sturgeon, L. Sprague de Camp
0,0
X Minus One 2 Isaac Asimov, James...
Okładka książki X Minus One 3 Poul Anderson, James Gunn, Fritz Leiber, Alan E. Nourse, Frederik Pohl, Frank M. Robinson, James H. Schmitz, Robert Sheckley, Robert Silverberg, Clifford D. Simak, Theodore Sturgeon, William Tenn
0,0
X Minus One 3 Poul Anderson, Jame...
Okładka książki Gateways. Original New Stories Inspired by Frederik Pohl Brian W. Aldiss, Isaac Asimov, Greg Bear, Gregory Benford, David Brin, Cory Doctorow, Gardner Raymond Dozois, Alex Eisenstein, Phyllis Eisenstein, James R. Frenkel, Neil Gaiman, James Gunn, Joe William Haldeman, Harry Harrison, David Lunde, Elisabeth Malarte, David Marusek, Larry Niven, Jody Lynn Nye, Emily Pohl-Weary, Mike Resnick, Frank M. Robinson, Robert J. Sawyer, Robert Silverberg, Joan Slonczewski, Sheri S. Tepper, Vernor Vinge, Connie Willis, Gene Wolfe
0,0
Gateways. Orig... Brian W. Aldiss, Is...
Okładka książki Isaac Asimov prezentuje najlepsze opowiadania science fiction Brian W. Aldiss, Poul Anderson, Isaac Asimov, Avram Davidson, James Gunn, Cyril M. Kornbluth, Robert Sheckley, Robert Silverberg, Clifford D. Simak, Cordwainer Smith
6,8
Isaac Asimov p... Brian W. Aldiss, Po...