Furteczki

2010-01-01
2004-01-01
powieść młodzieżowa polska miłość

więcej Więcej

Duże lepsza od "Czterech łez". :)

Jedno z trzech najlepszy opowiadań "Niebieskich migdałów" :) Bardzo mi się podobało - warte uwagi!

:) piekne

Tak samo jak Lina Karo dobra pouczajaca mowiaca o milosci i przyjazni ksiazka dla 12-15 latek.

fajowa :)

Miło się czyta, ale nic specjalnego, a przynajmniej w porównaniu z innymi książkami Autorki. "Cztery łzy" były dużo lepsze.

Jedna z najlepszych(i najkrótszych...:P) książek tej autorki.

Książka z czasów wkraczania w nastoletni wiek i czytania "Trzynastki". Żadna to literatura wyższych lotów, jednak książkę wspominam miło i z sentymentem.

Bardzo krótka lecz treściwa napisana lekkim językiem.

Według mnie urocza książka. Pamiętam jak jako 10-cio latka z lubością czytywałam ,,Trzynastkę", zresztą robiłam to do ostatniego numeru pisma! (W którym, chwaląc się czy nie, zawarli moją pechową historię!). Napisana lekko, z poczuciem humoru. Obydwie bohaterki książki są rozbudowanymi postaciami i autorka zwraca uwagę na ich charakter. Książkę warto przeczytać, tym...

• Z biblioteki
  • Dzieciństwo