Cudowna kariera Magdy M.

Okładka książki Cudowna kariera Magdy M.
Magdalena Miecznicka Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Seria: Proza literatura piękna
literatura piękna
Proza
Wydawnictwo Literackie
2009-01-01
2009-01-01
978-83-08-04339-4
kobieta publicystyka dziennikarka prowokatorka

więcej Więcej

Co za strata czasu. Nudnie, bez polotu i sztampowo. Takie sobie wynurzenia nieznośnie egzaltowanej niczym nastolatka narratorki.

BEZNADEZIEJA

Przeczytalam calą bo chcialam znależc jakiś morał,myśl ,cenną radę ale nic takiego się nie pojawiło .Taka tam pisanina nic ciekawego ani wartego przeczytania!!!

Ta książka nie jest nawet beznadziejna. Zastanawiam się, jak można (i kto na to pozwolił), aby wydano taki za przeproszeniem kicz?! Za przeczytanie tej książki należy się jakiś medal.

Autorka kompletnie mi nie podchodzi. Swoją bublowatą opowiastkę zaczyna najpierw od przejechanego kota, potem o jakiejś młodzieńczej miłości, potem znowu o przejechaniu kaczki, potem nie...

• 2012
  • Literatura polska
  • Przeczytane 2011
  • Przereklamowana nuda
  • 2014- przeczytane
  • 2014

Dodaj cytat z książki Cudowna kariera Magdy M.

Video

Video