Dama do towarzystwa

Christine Merrill Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Intrygi i Tajemnice (tom 2) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Krystyna Klejn-Podchorowska
Harlequin
romans literatura dla kobiet miłość uczucia
Harlequin Romans Historyczny
Intrygi i Tajemnice (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Krystyna Klejn-Podchorowska
romans literatura dla kobiet miłość uczucia

Świetna książka...

2019

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w...

Diana Price jest damą do towarzystwa córek hrabiego Narborough,traktowana prawie jak członek rodziny,a podopieczne ją uwielbiają.Przed laty jej ojciec przegrał w karty cały majątek,ale największą stawką była sama Diana-lord Price postawił bowiem cnotę córki jako zastaw w grze.Niechlubnym wygranym zakładu jest Nathan Wardale,brat Nell-żony lorda Narborough,jednakże...

Romansik w stylu historycznym, a ci co są moimi znajomymi wiedzą że to mój ulubiony gatunek hmm coś ma ta epoka, może maniery może jakiś spokój od pędu życia w XXI wieku nie wiem nie mnie to oceniać. Wiem jedno przy czymś takim odpoczywam jakbym spędziła chwilkę nad morzem. Natomiast sama książka jest ciekawa, fajnie poprowadzona, ze szczyptą humoru i nutki detektywistycznej.

• Romans historyczny
  • Harlequin
  • Romanse historyczne
  • 2013
  • Romans Historyczny
  • Romans
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dama do towarzystwa