Najlepszy wybór

Okładka książki Najlepszy wybór
Meg Alexander Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Tajemnice Opactwa Steepwood (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Tajemnice Opactwa Steepwood (tom 3)
The Reluctant Bride
Harlequin
2008-01-01
2003-01-01
Weronika Żółtowska
rodzina śmierć miłość majątek długi

więcej Więcej

ZE ZBIORÓW BIBLIOTEKI W TORONTO.
O autorce znalazłem:
"Meg Alexander has written Mills&Boon historical romances. [As I have been unable to verify if this is the same author as Megan Alexander, I have possibly not included all of this author's works.]"

Autorka ma na LC 12 książek, 2 fanów i 179 czytelników, co daje przeciętną 15 ofiar na książkę. Z...

Ulubiony okres, pięknie poprowadzona akcja, zachwycające opisy. Polecam

2021

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w...

Zręcznie poprowadzona akcja oraz intryga, co się rzadko zdarza przy książkach tego typu.

Romans historyczny z serii "Regencja" Książka na jedno popołudnie. Czyta się łatwo i przyjemnie. Bohaterowie przystępni, popełniający błędy ja każdy z nas. Polecam

• Romans historyczny
  • Alexander Meg
  • Harlequin
  • Cykl: Tajemnice Opactwa Steepwood (d)
  • Historyczna
  • Harlequin Romans Historyczny