Matrymonialna oferta

Annie Burrows Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Intrygi i Tajemnice (tom 5) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
The Viscount and the Virgin
Teresa Komłosz
Harlequin
Anglia przesyłka skandal spadek miłość
The Viscount and the Virgin
Intrygi i Tajemnice (tom 5)
literatura obyczajowa, romans
Teresa Komłosz
Harlequin Romans Historyczny
Anglia przesyłka skandal spadek miłość

Bardzo fajna historia miłości "Muszki" i Monty'ego. Na pewno jeszcze nie raz do niej powrócę. Polecam

To taka sobie lekka, niewymagająca lektura, jeśli ktoś ma ochotę na chwilę relaksu.

Na półkach: , , , , , ,

Kolejna niezła książka
Spełnia oczekiwania :)

W tle romansu sztywna Anglia i brutalne życie dzieci po skandalicznej śmierci rodziców. Co lepsze zemsta czy wybaczenie?

2019

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w...

Imogena Hebden-córka Kita Hebdena rzekomo zamordowanego przed laty przez lorda Williama Wardale'a i Amandy,która miała romans z owym Williamem-zostaje przygarnięta przez wujostwo.Po śmierci męża Amanda wyszła ponownie za mąż za Hebdena,ojca trzech małych synków,z którymi wychowywała się Imogena.Jednak po śmierci matki i ojczyma dziewczyna została wręcz wyrzucona z domu i...

• Romans historyczny
  • Romanse historyczne
  • Romans Historyczny
  • 2019
  • Z zapartym tchem
  • Harlequin
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Matrymonialna oferta