Pisarz

8371201486
Wiesław Koprowski
Pasje namiętności romans.

więcej Więcej

Romansidło które przedstawia sceny 'seksu' bez cenzury. Książka jak dla mnie świetna i przy wielu momentach nieźle się ubawiłam. A oprócz tego czyta się ją bardzo dobrze i przynajmniej mną tak owładnęła że nie mogłam się od niej oderwać. Jeśli lubicie dość wulgarnie opisane sceny seksu i ciągle przewijające się opowiadanie o tym jak kto jest w danym momencie podniecony to...

hahahhha taa tak zboczonej książki jeszcze nigdy nie czytałem :)

• Beletrystyka
  • Wypożyczone z biblioteki