Najnowsze artykuły
- Artykuły„Psychoza”, „Lśnienie”, „Zagłada domu Usherów”, czyli różne oblicza motywu szaleństwa w literaturzeMarcin Waincetel17
- ArtykułyCzytamy w weekend – Światowy Dzień Zwierząt 2024LubimyCzytać397
- ArtykułyReese Witherspoon i Harlan Coben piszą wspólną powieść. Premiera thrillera już w przyszłym rokuKonrad Wrzesiński35
- Artykuły„Smok Diplodok” już w kinach, czyli komiksowi bohaterowie na wielkich ekranachLubimyCzytać7
Popularne wyszukiwania
Polecamy
Łukasz Muniowski
4
5,3/10
Ten autor nie ma jeszcze opisu. Jeżeli chcesz wysłać nam informacje o autorze - napisz na: admin@lubimyczytac.pl
5,3/10średnia ocena książek autora
16 przeczytało książki autora
4 chce przeczytać książki autora
0fanów autora
Zostań fanem autoraKsiążki i czasopisma
- Wszystkie
- Książki
- Czasopisma
Darmozin nr 2
Daniel Gizicki, Łukasz Muniowski
Cykl: Darmozin (tom 2)
5,0 z 2 ocen
2 czytelników 0 opinii
2017
Kosmiczne mydło
Mikołaj Tkacz, Łukasz Muniowski
Cykl: Mydło (tom 4)
0,0 z ocen
2 czytelników 0 opinii
2014
Najnowsze opinie o książkach autora
Uowca, tom 1 Łukasz Muniowski
5,0
Po lekturze bloga i przejrzeniu fanpage`a Uowcy postanowiłem zakupić egzemplarz pierwszego zeszytu i sprawdzić czy treść jest równie dobra co rysunki. Oczekiwania miałem spore i może dlatego po pierwszym przeczytaniu, które zajęło mi nie więcej niż kilka minut, byłem lekko zawiedziony. Pierwszy zeszyt stanowi tylko zapoznanie z postacią i jej krótką historią jak to z punkówy stała się owcą. Myślę, że założeniem scenariusza była właśnie prezentacja Uowcy i swojego rodzaju prolog do jej dalszych przygód, jeśli tak właśnie było to nie mam nic do zarzucenia bo ten cel został osiągnięty w stu procentach.
Cała recenzja na naszym blogu:
http://czasnakomiks.pl/index.php/uowca-czyli-komiks-o-browarku-blanciku-i-sympatycznym-zwierzaku/
Oceniał: Paweł
Uowca, tom 1 Łukasz Muniowski
5,0
Gagi Łukasza Muniowskiego są grubymi nićmi szyte, domyślam się, że nie wszystkim przypadną do gustu. Miejscami obsceniczne i niesmaczne (strzelanie psim kałem),miejscami luzackie (blancik pokoju). Wyobrażam sobie, że niektórzy czytelnicy mogą uznać je za ordynarne, ale to przecież tylko „punkowa” zgrywa.
Pilotażowy odcinek to przede wszystkim popis Anny Heleny Szymborskiej. Rysowniczka (która niedawno przejęła, po Michałe Lasocie, serię Szybki Lester) dała się poznać z dobrej strony. Uważam, że rozplanowanie kadrów na planszy jest niezłe, dzięki zbliżeniom na postaci sprawnie przenoszona jest akcja, ma odpowiednią dynamikę. Zresztą „ruch” uzyskiwany jest także poprzez nagłą zmianę punktu spojrzenia i ukośne linie perspektywy (plansza piąta). Na plus należy zanotować, że główna bohaterka jest atrakcyjna, choć (na szczęście!) niema długich blond włosów i dużych piersi.
- - -
więcej tu:
http://dybuk.wordpress.com/2013/10/12/uowca-1/