Bukiet_stokrotek 
status: Czytelnik, ostatnio widziany 10 godzin temu
Teraz czytam
 • Martwa jesteś piękna
  Martwa jesteś piękna
  Autor:
  Eve Singer zarabia na życie, opisując zbrodnie. Pracuje w telewizji jako reporterka kryminalna, ale jej kariera utknęła właśnie w martwym punkcie. Eve zdaje sobie sprawę, że musi zrobić wszystko, by s...
  czytelników: 1394 | opinie: 162 | ocena: 7,31 (433 głosy)
 • Powiem ci coś
  Powiem ci coś
  Autor:
  Opowieść o miłości, ale i o granicach, których nie wolno przekraczać zarówno w życiu, jak i po śmierci. Na spotkaniu autorskim pewien bardzo młody człowiek zapytał mnie, jak można zdobyć kobietę. Bo...
  czytelników: 365 | opinie: 43 | ocena: 7,44 (116 głosów)
 • Wyspa
  Wyspa
  Autor:
  Twój świat też może stanąć nad przepaścią. Co wtedy zrobisz? Najważniejsza islandzka książka ostatnich lat. Błyskotliwa powieść o miłości, władzy i manipulacji. Prawdopodobna i przez to przerażająca...
  czytelników: 1519 | opinie: 84 | ocena: 6,54 (516 głosów)

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-10-20 15:09:13
Dodał książkę na półkę: Przeczytane

Cudowna pozycja.
Piękny, czarujący świat sztuki a do tego dwie bohaterki, tak podobne i jednocześnie tak różne. Odelle jest pisarką, Oliwia maluje obrazy. Którą wolicie? Ja uwielbiam obie.

 
2018-10-20 13:50:02
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Fredrik Beier (tom 1)

Komisarz Frederik Beier po przeżyciach związanych z dopiero co zakończonym rozwodem dostaje sprawę brutalnego zabójstwa członkini chrześcijańskiej sekty „Światło Boga”. Pomagać ma mu Kafa Iqbal - specjalistka od islamskiego terroryzmu. Trop prowadzi do historii II wojny światowej.
Z pewnością nie jest to książka dla estetów i "wrażliwców", bo krew kapie z kartek, tryska po ścianach, a...
Komisarz Frederik Beier po przeżyciach związanych z dopiero co zakończonym rozwodem dostaje sprawę brutalnego zabójstwa członkini chrześcijańskiej sekty „Światło Boga”. Pomagać ma mu Kafa Iqbal - specjalistka od islamskiego terroryzmu. Trop prowadzi do historii II wojny światowej.
Z pewnością nie jest to książka dla estetów i "wrażliwców", bo krew kapie z kartek, tryska po ścianach, a wszystko jest okraszone opisami eksperymentów.
Rozumiem, że thriller powinien mieć tak napisaną fabułę, aby mylić czterlnika, ale w tej powieści sądzę, że jest za dużo rozgałęzień, pobocznych historii, mylnych tropów.
Odejmuję jedną gwiazdkę za durne wywody o seksie.

pokaż więcej

 
2018-10-20 13:44:49
Dodał książkę na półkę: Przeczytane

Kupiłam, usiadłam w parku i czytałam, aż się zrobiło ciemno, pesząc, zawstydzając i szokując przechodniów swoim śmiechem, brechtaniem, chichotaniem. Mądra kobieta musiała napisać mądrą książkę. Wydaje mi się, że Nosowska to kobieta doświadczona, uważna, wnikliwa, szczera, niezakłamana i przede wszystkim normalna w tym nienormalnym świecie, gdzie wiele rzeczy stanęło na głowie, a nikt nie chce... Kupiłam, usiadłam w parku i czytałam, aż się zrobiło ciemno, pesząc, zawstydzając i szokując przechodniów swoim śmiechem, brechtaniem, chichotaniem. Mądra kobieta musiała napisać mądrą książkę. Wydaje mi się, że Nosowska to kobieta doświadczona, uważna, wnikliwa, szczera, niezakłamana i przede wszystkim normalna w tym nienormalnym świecie, gdzie wiele rzeczy stanęło na głowie, a nikt nie chce krzyknąć, że 'król jest nagi". Czytajcie Drodzy Forumowicze w domu na kanapie, w pociągu, w kolejce, a ja kogoś zdziwi Wasz śmiech, to przeczytajcie mu daną anegdotkę. Może świat zyska kolejnego czytelnika.

pokaż więcej

 
2018-10-19 11:18:37
Ma nowego znajomego: Grafitowa_
 
Moja biblioteczka
914 22 433
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (62)

Ulubieni autorzy (2)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (2)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd