Łucja 
15 lat, kobieta, status: Czytelniczka, dodała: 1 cytat, ostatnio widziana 1 tydzień temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-10-12 14:36:42
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
 
2018-10-01 18:47:31
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Miłosne <3, Przeczytane 2018, Ulubione, Wciągające
Cykl: Szklany Tron (tom 4)
 
2018-08-20 14:43:20
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Miłosne <3, Opinia, Przeczytane 2018, Ulubione, Wciągające
Cykl: Szklany Tron (tom 3)

Kolejne przygody Celaeny w świecie Erilei. Już jako Aelin przebywa w Wendlyn i poszukuje rozwiązania, jak zwyciężyć króla Adarlanu. Książka nie wypuści ze swoich objęć dopóki nie skończy się czytać ostatniej strony. W trakcie czytania można poznać jak czuła się bohaterka po wydarzeniach na kontynencie. Można się nieźle uśmiać podczas jej rozmów z innymi osobami, a jej umiejętności potrafią... Kolejne przygody Celaeny w świecie Erilei. Już jako Aelin przebywa w Wendlyn i poszukuje rozwiązania, jak zwyciężyć króla Adarlanu. Książka nie wypuści ze swoich objęć dopóki nie skończy się czytać ostatniej strony. W trakcie czytania można poznać jak czuła się bohaterka po wydarzeniach na kontynencie. Można się nieźle uśmiać podczas jej rozmów z innymi osobami, a jej umiejętności potrafią nadal zaskakiwać. Nawet jeśli poznajemy wszystko to co ona i tak dziewczyna potrafi zadziwić nie jednego swoim sprytem mimo młodego wieku. Moim zdaniem książka warta polecenia.

pokaż więcej

 
2018-08-20 14:33:36
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Opinia, Przeczytane 2018, Wciągające
Cykl: Wiedźmin Geralt z Rivii (tom 1)

Ciekawa historia przeplatająca opowieści z życia wiedźmina i czasy, w których się obecnie znajdował. Zaskakująca powieść, która przedstawia bohatera w różnych okolicznościach. W niektórych momentach można się nieźle uśmiać i rozweselić. Dobra polska książka którą warto przeczytać.

 
2018-08-02 18:48:54
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Miłosne <3, Opinia, Przeczytane 2018, Ulubione, Wciągające

Spojrzenie na świat Nocnych Łowców pod koniec XIX wieku. Dokończenie historii Mortmaina, szczęśliwe zakończenie dla naszych bohaterów z Instytutu. Aż trudno sobie wyobrazić, że ich potomkowie to bohaterzy z "Darów Anioła". Podobała mi się pomysłowość Tessy w trakcie walki z Mortmainem, ale również pokazanie, że mimo że jest długowieczna nie jest niezniszczalna, ją również można zabić.... Spojrzenie na świat Nocnych Łowców pod koniec XIX wieku. Dokończenie historii Mortmaina, szczęśliwe zakończenie dla naszych bohaterów z Instytutu. Aż trudno sobie wyobrazić, że ich potomkowie to bohaterzy z "Darów Anioła". Podobała mi się pomysłowość Tessy w trakcie walki z Mortmainem, ale również pokazanie, że mimo że jest długowieczna nie jest niezniszczalna, ją również można zabić. Intrygowało mnie to jak Will chciał uratować Tessę, zapewnić jej bezpieczeństwo oraz powiązania bohaterki z Nefilim (nie sądziłam że właśnie z tym gościem jest spokrewniona). Zaskoczył mnie również spryt Cassandry Clare, gdy zręcznie wymanewrowała przyszłość Jema, jego uratowanie. Cieszyły również moje oko wyobraźni różne sceny romantyczne różnych postaci tej powieści. Zarówno Nefilim jak i Przyziemnych, i Podziemnych. To co jest dobre dla każdej książki to dużo humoru. Świetne teksty Willa, Gabriela i Tessy, które rozbawiają do łez i wyrywają z transu czytania. Książka została moim zdaniem bardzo dobrze zakończona w czasach współczesnych, a bohaterka nie zapomniała o naszych nieśmiertelnych bohaterach. Serdecznie polecam serie "Diabelskie maszyny" a także "Dary Anioła", na które patrzę teraz innym okiem.

pokaż więcej

 
2018-07-29 21:06:42
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Miłosne <3, Opinia, Przeczytane 2018, Ulubione, Wciągające

Podobnie jak poprzednia część była bardzo dobra. Zaintrygowało mnie w tej powieści zachowanie Willa i jego przyjaciela Jema. Przedstawienie, dlaczego Will się zachowuje tak jak się zachowuje. Dodatkowo dostajemy coraz więcej informacji odnośnie największego wroga Tessy. Zaangażowanie wielkiego czarownika Magnusa Bane'a i jego pomoc Willowi przyciąga uwagę. Jednak w moim odczuciu było tak, że... Podobnie jak poprzednia część była bardzo dobra. Zaintrygowało mnie w tej powieści zachowanie Willa i jego przyjaciela Jema. Przedstawienie, dlaczego Will się zachowuje tak jak się zachowuje. Dodatkowo dostajemy coraz więcej informacji odnośnie największego wroga Tessy. Zaangażowanie wielkiego czarownika Magnusa Bane'a i jego pomoc Willowi przyciąga uwagę. Jednak w moim odczuciu było tak, że powieść troszkę się wlekła i ciężko było ją kontynuować.

pokaż więcej

 
2018-07-29 20:57:17
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Miłosne <3, Opinia, Przeczytane 2018, Ulubione, Wciągające

Interesująca pierwsza część prequela "Darów Anioła". Podobało mi się spojrzenie na ten sam świat oczami sprzed jakiś 120 lat. Powstawanie takich urządzeń, jak np. sensor. Przekazywanie informacji nie za pomocą komórek, ale listów. Dodatkowo główna bohaterka tym razem nie należy do żadnej elity, ale i tak ma swoją ciekawą historią. Intrygujące i irytujące było zachowanie Willa, niemożność... Interesująca pierwsza część prequela "Darów Anioła". Podobało mi się spojrzenie na ten sam świat oczami sprzed jakiś 120 lat. Powstawanie takich urządzeń, jak np. sensor. Przekazywanie informacji nie za pomocą komórek, ale listów. Dodatkowo główna bohaterka tym razem nie należy do żadnej elity, ale i tak ma swoją ciekawą historią. Intrygujące i irytujące było zachowanie Willa, niemożność zrozumienia go. Ale nie bacząc na drobne minusy, polecam to przeczytać.

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
191 60 246
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (12)

Ulubieni autorzy (7)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (5)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd