Angelika Anna 
https://iwannabebylika.blogspot.co.uk, , https://www.instagram.com/iwannabelika
Mam na imię Angelika, chociaż znajomi mówią na mnie Lika lub Andzia. Mówię w dwóch językach: polskim oraz angielskim. Mam dziewiętnaście lat, więc nie jestem już młodą osobą. Powiem szczerze, że lata szybko mi mijają. Interesuje się też krajami azjatyckimi. Uwielbiam oglądać dramy i słuchać azjatyckiej muzyki. Od ponad 7 lat mieszkam w Anglii. Kocham czytać i słuchać przy tym muzyki. Jestem horrorową maniaczką, lubię się bać gdy oglądam horrory, a robię to od dziecka. Jestem osobą, która nie przejmuje się hejtami.
20 lat, kobieta, UK, status: Czytelniczka, ostatnio widziana 10 godzin temu
Teraz czytam
 • Dziewczyna z Dzielnicy Cudów
  Dziewczyna z Dzielnicy Cudów
  Autor:
  Są przyjazne i urocze miasta alternatywne. I jest Wars – szalony i brutalny – oraz Sawa – uzbrojona w kły i pazury. Pokochasz je i znienawidzisz, całkiem jak ich mieszkańcy. Jak ona. Nikita. To tylko...
  czytelników: 3308 | opinie: 309 | ocena: 7,06 (1189 głosów)
 • Tatuażysta z Auschwitz
  Tatuażysta z Auschwitz
  Autor:
  Bestsellerowa – oparta na faktach – powieść na miarę Chłopca w pasiastej piżamie i Listy Schindlera. Lale Sokołow trafił do Auschwitz w 1942 roku jako dwudziestosześciolatek. Jego zadaniem było tatuo...
  czytelników: 10591 | opinie: 659 | ocena: 7,58 (4317 głosów)

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2019-02-19 20:41:10
Dodała książkę na półkę: Teraz czytam
 
2019-02-19 20:39:18
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
Autor:
 
2019-02-19 20:37:48
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Przeczytane w 2019
Autor:

Jeśli chodzi o Queen to zakochałam się w tym zespole przez film Bohemian Raphsode, który oglądałam w kinie parę dni po premierze. Ale nie tylko po filmie zaczęłam słuchać tego zespołu ale też miałam z nim styczność przed filmem. Jeśli chodzi o książkę to jest bardzo daleka od filmu, a niby film jest historią queen. Ale film jest bardzo fajnym dodatkiem do książki, która daje więcej i to bardzo... Jeśli chodzi o Queen to zakochałam się w tym zespole przez film Bohemian Raphsode, który oglądałam w kinie parę dni po premierze. Ale nie tylko po filmie zaczęłam słuchać tego zespołu ale też miałam z nim styczność przed filmem. Jeśli chodzi o książkę to jest bardzo daleka od filmu, a niby film jest historią queen. Ale film jest bardzo fajnym dodatkiem do książki, która daje więcej i to bardzo więcej informacji o Freddim i zespole. W książce każda osoba ma swoje chwile i każda osoba jest opisana nikt nie zostaje pominięty. W książce oczywiście jest też dużo opowieści, które są stu procentowe, ponieważ opowiadają je jeszcze żyjący członkowie grupy Queen czyli Braian oraz Taylor. Historia Frediego była ciekawa ale też nie taka, którą każda osoba by chciała przeżyć. Jak to się mówi dobra pasja się kiedyś kończy i niestety Freddiego pasja, zabawa i cieszenie się życia skończyła się szybko bo zmarł mając zaledwie 45 lat, więc nie nacieszył się życiem za długo ale co się nabawił to jego. Z książki też można się dowiedzieć dużo o jego zachowaniu po koncertach lub po wywiadach. Książka też uczy i porusza wielki temat jakim jest branie narkotyków i nie używaniu antykoncepcji oraz o bardzo wielkiej chorobie jaką jest AIDS i HIV. Końcówka książki była fajna bo można się też dowiedzieć co się działo z zespołem po odejściu Freddiego.

pokaż więcej

 
2019-02-07 14:05:49
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
Autor:
Cykl: Roy Grace (tom 1)
 
2019-02-06 13:14:58
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Przeczytane w 2019
Cykl: Bullerbyn (tom 1-3)

Gdy byłam dzieckiem, to tej książki nie czytałam bo nie nienawidzi czytać, więc tej lektury też nie przeczytałam. Teraz bardzo żałuje, ponieważ uważam, że bardzo by mi się ona spodobała bo to bardzo przyjemna i ciekawa książka i bardzo mocno można się uśmiać przy niej. Pokochałam od razu małą Lise i Anne uważam, że są urocze i bardzo ciekawie się słucha ich historyjek. Historie opisane w tej... Gdy byłam dzieckiem, to tej książki nie czytałam bo nie nienawidzi czytać, więc tej lektury też nie przeczytałam. Teraz bardzo żałuje, ponieważ uważam, że bardzo by mi się ona spodobała bo to bardzo przyjemna i ciekawa książka i bardzo mocno można się uśmiać przy niej. Pokochałam od razu małą Lise i Anne uważam, że są urocze i bardzo ciekawie się słucha ich historyjek. Historie opisane w tej książce są bardzo ciekawe i nawet osoba w wieku dwudziestu lat się w nich zakocha.

pokaż więcej

 
2019-01-16 19:50:10
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Przeczytane w 2019

Książka podobała mi się ale nie aż tak jak się spodziewałam, bo książka miała opisywać o morderyczyniach a czytałam o kobietach, które zostały skrzywdzony i tylko się broniły. No może z trzy sprawy były takie, które kobiety zrobiły to nie broniąc się tylko z innych sytuacji. Ale jak ktoś lubi czytać o takich sprawach to polecam tak by się zrozumieć z sprawami.

 
2018-12-02 22:32:13
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Przeczytane w 2018
Seria: Klasyka grozy

Gdy czytałam książkę to nie miałam pojęcia gdzie zacznie się coś dziać i kiedy będzie coś strasznego ale niestety nie nastałam tego, no może opisy były straszne bo nikt by oczywiście nie chciał zobaczyć małej dziewczyny opętanie itp. Ale słyszałam dużo opinia o tej książce, że jest straszna itp Ale dla mnie ona nie była ani straszna ani przerażająca była ona spoko i fajną do czytania ale by... Gdy czytałam książkę to nie miałam pojęcia gdzie zacznie się coś dziać i kiedy będzie coś strasznego ale niestety nie nastałam tego, no może opisy były straszne bo nikt by oczywiście nie chciał zobaczyć małej dziewczyny opętanie itp. Ale słyszałam dużo opinia o tej książce, że jest straszna itp Ale dla mnie ona nie była ani straszna ani przerażająca była ona spoko i fajną do czytania ale by się przy niej bać to się nie bałam niestety, a tak na to liczyłam. Książka jak film nie był dla mnie straszny, chociaż na filmie byłam trochę przerażona ale to bez znaczenia bo recenzuje tu książkę a nie film. Mówią, że książka jest lepsza od filmu i niestety stwierdzam, że przy tym przypadku i mojej opinii film był zdecydowanie lepszy.

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
209 53 171
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (30)

Ulubione cytaty (3)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd