Joanna Sikora 
34 lat, kobieta, Tarnów, status: Czytelniczka, ostatnio widziana 1 tydzień temu
Teraz czytam
 • Jeszcze jeden oddech
  Jeszcze jeden oddech
  Autor:
  Historia, która poruszyła serca milionów czytelników. Międzynarodowy fenomen wydawniczy, 42 kraje. 61 tygodni na liście bestsellerów „New York Timesa”. Paul Kalanithi był jednym z najzdolniejszych a...
  czytelników: 5298 | opinie: 263 | ocena: 7,76 (1841 głosów) | inne wydania: 3
 • Śliski interes
  Śliski interes
  Autor:
  Akcja powieści rozgrywa się w zimą 1983 roku. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Chorąży Teofil Olkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Milicji w Poznaniu zupełnie przypadkowo i wbrew swojej woli zostaje...
  czytelników: 567 | opinie: 64 | ocena: 7,24 (252 głosy)

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-10-13 15:32:55
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Czerwona jaskółka (tom 1)
 
2018-08-27 11:46:04
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: NYPD Red (tom 1)

Druga część opowieści o specjalnej jednostce policyjnej NYPD Red. Dwójka policjantów niestrudzenie ściga mordercę o pseudonimie" Kameleon" , który doskonale potrafi się kamuflować. Jednak teem składający się z detektyw MCDonald i detektywa Jordana potrafi czytać między wierszami i udaje im się schwytać wydawać by się mogło sprytnego przestępce. I nawet przeszłość , ktora kiedyś połączyła tych... Druga część opowieści o specjalnej jednostce policyjnej NYPD Red. Dwójka policjantów niestrudzenie ściga mordercę o pseudonimie" Kameleon" , który doskonale potrafi się kamuflować. Jednak teem składający się z detektyw MCDonald i detektywa Jordana potrafi czytać między wierszami i udaje im się schwytać wydawać by się mogło sprytnego przestępce. I nawet przeszłość , ktora kiedyś połączyła tych dwoje ludzi nie jest w stanie przeszkodzic im w osiągnięciu sukcesu.

pokaż więcej

 
2018-08-27 11:41:38
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: NYPD Red (tom 2)

Druga część opowieści o policjantach z NYPDRed . I tym razem policyjny duet natrafi na zagadke nie do rozwiązania .Jednak ta dwójka nie ma sobie równych po raz kolejny rozwiązują zawikłana sprawe morderstw popełnianych tym razem przez 'czyściciela".Zycie prywatne także nie pomaga im w całkowitym skupieniu się na pracy .Powracająca przeszłość w życiu prywatnym jak i w śledztwie daje sie we... Druga część opowieści o policjantach z NYPDRed . I tym razem policyjny duet natrafi na zagadke nie do rozwiązania .Jednak ta dwójka nie ma sobie równych po raz kolejny rozwiązują zawikłana sprawe morderstw popełnianych tym razem przez 'czyściciela".Zycie prywatne także nie pomaga im w całkowitym skupieniu się na pracy .Powracająca przeszłość w życiu prywatnym jak i w śledztwie daje sie we znaki doskonałym policjantom .

pokaż więcej

 
2018-08-11 11:55:39
Dodała książkę na półkę: Teraz czytam
 
2018-08-11 11:53:14
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Na początku nie byłam przekonana czy kontyuować czytanie po pierwszych krytycznych słowach glównej bohaterki na swój temat .Jednak kiedy ksiązka zaczęła się rozwijać zrozumialam że musze ją przeczytać do końca i poznać historie mrocznego zakątka. I dowiedziałam się że matka jest w staie poświęcić wszystko nawet własne życie dla swoich dzieci.

 
2018-07-27 11:23:24

Najbardziej szaloną rzeczą jaka zrobiłam z miłości do mojego obecnego męża a jesteśmy 10 lat po ślubie to napis na murze " Kocham cie misiaczku Tomaszku " koło jego pracy zrobiony szminką na murze budynku straciłam 4 ( szminki ) ale cóż i niestety dostałam mandat za niszczenie mienia w wysokości 150 zł .:) pech bo akurat patrol jechał :P Skuliłam ogonek ale mąż zapamiętał to i będzie... Najbardziej szaloną rzeczą jaka zrobiłam z miłości do mojego obecnego męża a jesteśmy 10 lat po ślubie to napis na murze " Kocham cie misiaczku Tomaszku " koło jego pracy zrobiony szminką na murze budynku straciłam 4 ( szminki ) ale cóż i niestety dostałam mandat za niszczenie mienia w wysokości 150 zł .:) pech bo akurat patrol jechał :P Skuliłam ogonek ale mąż zapamiętał to i będzie pamiętać do końca życia.

pokaż więcej

więcej...
 
2018-07-27 11:16:57
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Popłakałam się jak żadko kiedy.Na porządku myślałam że to opowieść o miłości dwojga młodych ludzi .Jednak gdy doszłam do fragmentu o umierającym ojcu to moje nerwy puściły, Nic nie zapowiadało że koniec tek powieści będzie taki smutny a jednocześnie radosny .Serdecznie wszystkim poleca zwłaszcza młodym , którzy szukają swojej drogi w życiu.

 
Moja biblioteczka
49 37 111
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (6)

Ulubieni autorzy (1)
Lista ulubionych autorów
zgłoś błąd zgłoś błąd