20-04-2017
Oko za oko. Krzywda za krzywdę. Ból za ból Autor: Angelika

„Margo” to powieść bardzo mocna, wstrząsająca i wywołująca silne emocje. Nie ze względu na pędzącą akcję, świetnie poprowadzone intrygi, czy niesamowite zwroty akcji, bo tego w tej książce za wiele nie uświadczyłam. Duże wrażenie wywarła na mnie kreacja Bone, kreacja Margo, a także to, jak bardzo ta historia jest osobliwa.

Morale dawcy spermy i cała trudna reszta Autor: Monika Długa

„Mafia spermowa” - tak holenderskie media nazwały lekarza Jana Karbaata i personel, który w klinice w Barendrechcie, przez wiele lat i w sposób niekontrolowany, zajmował się właśnie dawstwem. Mieszanie spermy od różnych dawców i fałszowanie danych biologicznych ojców było codzienną praktyką lekarza.

Prawnicza... i miłosna batalia Autor: Gaba_Okey

Czy prawnicy również mogą się zakochać prawdziwą, szaleńczą miłością? O tak! Udowadnia to Brent Mason, któremu w głowie nigdy nie były romantyczne pierdoły. Jednak gdy po latach dostrzega Kennedy Randolph, to nie może przestać patrzeć i podziwiać. Już nie jest nieśmiałą dziewczyną, tylko pewną siebie kobietą, która niestety go nie trawi.

Taktyka na życie Autor: Silverq21

To wbrew pozorom pozycja dla każdego, nie tylko fana piłki kopanej. Pracownik czy szef znajdzie w niej masę ciekawych przemyśleń i dobrych rad, które mogą być niezwykle pomocne na pracowniczej ścieżce. Sir Alex Ferguson brzmi tu jak najlepszego rodzaju mentor, którego zdanie trudno zlekceważyć.

Idealnie nieidealni Autor: Nowalijki

Powieść Petera Jamesa to sprawnie napisany thriller z elementami science fiction. Z tym, że „genetycznie projektowani ludzie” coraz mniej przypominają fikcję, a coraz bliżej im do prawdy. „Ludzie doskonali” pokazują zarówno proces tworzenia idealnego zestawu genów, jak i skutki takich działań.

Książki, którym patronujemy

Czytelnicy

Opinie czytelników

O książce:
Wędrowne ptaki

Niezwykła lektura - pełna symboli, z ilustracjami równie oryginalnymi. Piękna opowieść o otwarciu na innego człowieka, podjęciu wysiłku, by poznać go, nie uprzedzać się, odnaleźć w sobie zrozumienie i empatię. Choć to niełatwy temat, to sposób przedstawienia sprawia, że trafia do młodych odbiorców i...

Znajdź nas na Facebooku