Opowiadania

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Drogi i Ścieżki Sukcesu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Studium Doskonalenia Osobowości Concordia
83-906926-2-7
Reminiscencja

“Ci, którzy znają wcześniejsze książki Grzegorza lub mieli okazję uczestniczyć w jego warsztatach, wiedzą, że bardzo często stosuje metaforę jako jeden z elementów w procesie zmiany. Prowokuje swoich czytelników i słuchaczy do zadawania pytań sobie samym, do wyzwolenia się z rutynowych sposobów myślenia i zachowania, do odważenia się bycia sobą. Służy to zmianie negatywnych przekonań o sobie, o innych, o świecie na takie przekonania, które są źródłem wewnętrznej siły, które nas nie tylko nie hamują, ale pomagają łatwiej i skuteczniej realizować podejmowane działania i, mówiąc wprost, mieć większą frajdę z życia. Taki cel mają również te opowiadania. Każde z nich porusza sprawy, które tkwią głęboko w naszych sercach i umysłach, aczkolwiek opisują różne sytuacje i osoby, powiedzą Ci przede wszystkim coś o Tobie samym.”

Wiesława Pachnik - Wprowadzenie

Reminiscencja | 2011-04-04