Espagne. Îles Canaries

Wydawnictwo: Ministerio de Infromacion y Turismo
takisobiejac

Informator turystyczny w języku francuskim nt. Wysp Kanaryjskich, archipelagu należącego do Hiszpanii a składającego się z 7 wysp głównych (Teneryfa, Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote, El Hierro, La Palma i La Gomera) oraz 6mniejszych (Alegranza, Graciosa, Montaña Clara, Lobos, Roque del Este i Roque del Oeste). Informator wydało hiszpańskie Ministerstwo Informacji i Turystyki...

Informator wydało hiszpańskie Ministerstwo Informacji i Turystyki (Ministerio de Infromacion y Turismo).

Autorzy zdjęć: Katalończyk Francesc Català-Roca (1922-1998), Serb Josip Ciganović i Kanaryjczyk Francisco Javier Rojas.

źródło opisu: takisobiejac

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

takisobiejac | 2011-04-01
Na półkach: Afryka, Europa, Przeczytane, Posiadam