Biały welon

Tłumaczenie: Anna Adamiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
To Have and to Hold
83-7070-752-1
Dorota_1988

Alix miała wówczas cztery lata, a Rhys - czternaście. Obiecał swojej malutkiej sąsiadeczce, że gdy dorośnie - na pewno się z nią ożeni. Od tamtej pory wiernie go kochała i ufnie czekała na ślub. Nie dziwiła jej trwałość i siła jej uczuć, zdumiewała natomiast konsekwentna wstrzemięźliwość Rhysa. Dlaczego ani razu nawet jej nie pocałował? Miała już dwadzieścia lat, a on ciągle traktował ją jak dziecko i odkładał termin ślubu. Czyżby jej nie kochał?

Mak | 2014-03-24

Ogólnie rzecz biorąc, książka była bardzo przyjemna i wciągająca.

Związek dość spokojny, który dopiero po czasie prowadzi do miłości.

Postawa bohaterki była trochę irytująca i dziecinna. Alix żyje w świecie własnych marzeń i nie dostrzega otaczającej ją rzeczywistości. Wierzy w to, w co chce wierzyć, bo jest dość naiwna. Liczy na spełnienie obietnic z dzieciństwa, które w rzeczywistości były raczej puste i nic nie znaczyły.

Rhysowi małżeństwo przychodzi zbyt łatwo, bez większego wysiłku, dopiero pod koniec wie, co to znaczy walczyć o względy kobiety.

Polecam!!

Heathcliff1510 | 2015-07-27

Przez pierwsze 100 stron zastanawiałam się kto drażni mnie bardziej? Naiwna jak cielę Alix czy cwaniaczek Rhys. Potem główna bohaterka nieco nadrobiła, czego o Rhysie nie mogę powiedziec. Dlatego tylko (albo aż) 6 oczek.

Kasia Gajek | 2012-04-20
Przeczytana: 14 czerwca 2011

Sally Wentworth to moja ulubiona autorka romansów. Posiadam kilka jej książek. "Biały welon" to jedna z moich ulubionych książek.

Antonina Jagoda | 2016-09-18
Viki | 2016-09-16