Poznajemy ryczące lwy

Wydawnictwo: Cykada

Niniejsza seria przedstawia wspaniałe opowieści o najbardziej ulubionych i znanych owadach, mieszkańcach morza, dzikich zwierzętach i dinozaurach, które żyły i nadal żyją na naszym pięknym świecie. Opowieści te zawieraja fakty, które podane są w formie przyjaznej dla najmłodszych. Po raz pierwszy przedstawiono i zilustrowano historyjki o tych zwierzętach w taki sposób. Okładka: miękka, Rok wydania: 2007,

Ewa318 | 2014-04-16
Przeczytana: 16 kwietnia 2014