Video Girl Len t. 14

Tłumaczenie: Paweł Olejniczak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Video Girl Ai". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
Video Girl Len
83-89893-31-2
manga, romans, fantastyka
komiksy
Moonlight

Jest to początek nowej historii, dziejącej się kilka lat po wydarzeniach z serii Video Girl Ai. Moteuchi jest teraz nauczycielem rysunku. Na jego lekcje przychodzi nieśmiały chłopak, Hiromu, który kiedyś zakochał się bez wzajemności i obiecał sobie, że już nigdy nie zainteresuje się żadną dziewczyną... Na szczęście los płata różne figle i w życiu Hiromu pojawi się nowe uczucie oraz... video girl! Zobaczcie jak potoczą się ich losy!

źródło opisu: waneko.pl

źródło okładki: waneko.pl