Paradise Kiss. Tom 2

Tłumaczenie: Aleksandra Watanuki
Cykl: Paradise Kiss (tom 2)
Wydawnictwo: Waneko
Paradise Kiss tom 2
komiksy
Moonlight

W tomie 2 Yukari coraz więcej czasu spędza z nowymi kolegami z grupy "ParaKiss". Zauroczenie Georgem nie pozwala jej skupić się na nauce. Gdy zaczyna zaniedbywać przygotowania do egzaminów, dochodzi do poważnego konfliktu z matką... I wtedy Hayasaka, którą coraz bardziej interesuje świat mody, zadaje sobie pytanie: czy nie nadszedł czas, aby wybrać inną drogę, niż ta, której pragnie dla niej matka?

źródło opisu: Waneko, 2004

źródło okładki: http://waneko.com.pl/

Kyou | 2013-01-08
Przeczytana: 08 stycznia 2013

Z każdą stroną byłam coraz bardziej zachwycona. *.*

Naddia | 2012-04-04

Taka sobie.
3/10

EmilyStrange | 2012-09-14
Przeczytana: 14 września 2012

Georege to drań i tyle w tym temacie xD Podobała mi się jednak postawa Caroline, w końcu postawiła się matce i chce żyć własnym życiem.

amina | 2016-11-18
Na półkach: Mangi, Posiadam, Przeczytane