Hannah Montana. Koszmar Z Ulicy Hannah

Wydawnictwo: Egmont Polska

Miley Stewart uwielbia wcielać się w nastoletnią gwiazdę pop, Hannah Montanę. Gdy jednak z wizytą przyjeżdża do niej kuzynka Luann, która jest do Miley łudząco podobna, dziewczyna uświadamia sobie, że nie tylko ona lubi korzystać z uroków sławy! z poczatku Luann zachowuje sie, jak należy, i Miley wierzy, ze wzajemne urazy z dzieciństwa mają już za sobą. zaprasza nawet Luann na odlotową imprezę z okazji Halloween, ale gdy kuzynka związuje Miley i wrzuca ją do szafy, dziewczyna zdaje sobie sprawę, ze popełniła ogromny błąd! Czy przyjaciele Miley zdołają uwolnić ją na czasa Czy może Luann zrujnuje największą imprezę roku i przebrana za Hannah Montanę wyjawi tajemnicę Mileya

Mia-Meow | 2011-06-04

Okropność,jak cały ten serial.A ten serial i książka
jest mieszanką cukru i obrzydliwego humoru.

hannahmontana | 2011-04-23
Przeczytana: 15 lipca 2010

Śmieszna ta książka, może nawet jeszcze bardziej od filmu!

Milenkaa | 2011-12-25
Przeczytana: czerwiec 2011

Chyba nie mam nic do powiedzenia na ten temat

Marta | 2017-02-03
Gosia Józefowicz | 2014-07-01