Hannah Montana. Starcie

Tłumaczenie: Krzysztof Uliszewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Hannah Montana". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Face-off
978-83-237-4153-4
Hannah Montana, Disney
_Olinka_

Hannah Montana, czyli Miley Stewart, została twarzą nowego kremu do twarzy o nazwie Magiczny Blask - najbardziej znanego pogromcy pryszczy! Gdy jednak dzień przed odsłonięciem udaje jej się zobaczyć pierwszy billboard z reklamą kremu. Milley jest przerażona. Jej twarz szpeci pryszcz wielkości dużej pizzy! Dziewczyna próbuje nie wpadać w panikę, ale przecież tę reklamę będzie wkrótce oglądać całe miasto! Czy Milley będzie pamiętać, że naprawdę liczy się to, co jest w środku?

Monia0420 | 2014-08-10

Nie warto, naprawdę szkoda czasu.

Rosalia | 2013-10-10

Nie wiem, jaki jest sens pisania książki, która zawiera słowo w słowo to samo, co jeden z odcinków tego horroru.

hannahmontana | 2011-04-23
Przeczytana: 22 grudnia 2010

Bardzo, ale to bardzo przyjemna opowieść. Uwielbiam Hannah, właściwie książką prawie w ogóle nie różni się od filmu, ale warto ją przeczytać, jeżeli jest się fanem Hannah tak jak ja.

Milenkaa | 2011-12-25
Przeczytana: maj 2011

Książka opowiadająca o koleżeństwie Miley i Lily , czyli Emily Osment i Miley Stweard

Kitty | 2012-02-13
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam

Jeszcze nie przeczytalam ale ksiazka opowiada o przyjazni Miley z Lilly

nanaxcc | 2016-03-19
Przeczytana: 20 marca 2016