Hannah Montana. Wpuszczona w maliny

Wydawnictwo: Egmont Polska
Face the Music
978-83-237-4488-7
_Olinka_

Hannah Montana, czyli Miley Stewart, ma zostać twarzą nowych malinowych perfum. Jest tylko jeden problem: Miley robi się niedobrze, gdy tylko zetknie się z tym zapachem, gdyż ma niezbyt miłe wspomnienia z konkursu szybkiego jedzenia ciasteczek z malinami. Kiedy Hannah otrzymuje drogi prezent z okazji zostania nową twarzą wody Wow, Miley musi podjąć ważną decyzję: czy udawać, że jest zachwycona reklamowanymi przez siebie perfumami, i przyjąć prezent, czy wyznać prawdę i zachować twarz?

Nie nadaję się do tego, żebym ją zapamiętała.

Milenkaa | 2011-12-25
Przeczytana: lipiec 2011

No książka fajna ale zdjęcia trochę za słabe . Trochę się na niej zawiodłam

hannahmontana | 2011-04-23
Przeczytana: 18 października 2010

Ta część jest chyba jedną z najlepszych.

Marzena | 2015-11-24
Przeczytana: 2009 rok