Imperium Obcych - Tajemnice UFO w Stanach Zjednoczonych

Tłumaczenie: Aleksander Grejner
Wydawnictwo: Prokop
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Das Alien Imperium. UFO-Geheimnisse der USA. Neue Dokumente und Augenzeugenberichte aus erster Hand
83-86096-39-X
ufo, kosmici, obcy, kosmos, nol,
popularnonaukowa

W poszukiwaniu dowodów na istnienie cywilizacji pozaziemskich w Układzie Słonecznym autor przytacza relacje, niekiedy przerażające, o spotkaniach ludzi z nieznanymi pojazdami latającymi i obcymi istotami, opisywanymi najczęściej jako drobne, szare postaci z wielkimi głowami, istotami działającymi bezdusznie i z zimną krwią. Tajne służby i najtajniejsze laboratoria wielkich mocarstw mają na ten temat więcej informacji, lecz nie chcą ich ujawnić, co prowadzi do przypuszczenia, że wykorzystują w jakiś sposób spotkania III i IV stopnia.

źródło opisu: http://www.dobreksiazki.pl/b6423-imperium-obcych.htm

źródło okładki: www.scoobany.pl

Paweł Scoobany | 2011-04-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2011

Książka nie jest zła, jednak w pewnych momentach za bardzo zagłębia się w biurokratyczne nudy.

Cube-x | 2013-12-06
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam